Головна/

Статті

12.07.2021

Чи можна повернути або обміняти програмний продукт BAS або 1С:Підприємство?

Всі ми звикли, що більшість товарів можна обміняти або повернути протягом  14 днів з дня покупки. Це врегульовано Законом України «Про захист прав споживачів». Та чи можна обміняти/повернути програму?

Читати більше

26.10.2020

Про бізнес-процеси із власного досвіду

Що таке бізнес-процес і навіщо переходити від технологічної моделі управління бізнесом до процесно-орієнтованої.

Читати більше

21.10.2020

Як обрати програму для обліку та управління підприємством

Перш, ніж приступати до вибору програми для обліку та управління, сформулюйте основні завдання, які Ви хочете вирішити, і цілі, які плануєте досягти за допомогою програмного продукту.

Читати більше

21.10.2020

Де купити програму для обліку BAS чи ERP?

До вибору компанії для придбання програми "BAS" чи "1С:Підприємство" необхідно підійти серйозно. Адже купуючи програму, Ви повинні бути впевнені, що в подальшому Вам нададуть якісні послуги з впровадження та супроводу програмного продукту.

Читати більше

21.10.2020

Планування у сільському господарстві. Мрія чи реальність?

Сьогодні ставлення до планування діяльності в сільському господарстві у багатьох керівників неоднозначне. Пов'язано це, в першу чергу, з впливом на виробничий процес багатьох факторів, в тому числі і погоди, а її прогнозувати важко. І тим не менше планування - це реальний дієвий інструмент ефективного управління агропідприємством, якщо використовувати грамотне програмне забезпечення.

Читати більше

20.10.2020

Як обрати ІТ систему

Існує безліч інформаційних систем, призначених для автоматизації бізнес-процесів підприємства. І часом важко зробити правильний вибір на користь будь-якої з них. Навіть при глибокому аналізі пропозицій і прийнятому на його підставі рішення не завжди вдається уникнути помилок. Адже необхідно враховувати безліч факторів: специфіку самого підприємства, можливості інформаційної системи, компетентність команди розробника та інші.

Читати більше