Головна/

Статті

12.07.2021

Чи можна повернути або обміняти програмний продукт BAS?

Всі ми звикли, що більшість товарів можна обміняти або повернути протягом  14 днів з дня покупки. Це врегульовано Законом України «Про захист прав споживачів». Та чи можна обміняти/повернути програму?

Читати більше

26.10.2020

Про бізнес-процеси із власного досвіду

Що таке бізнес-процес і навіщо переходити від технологічної моделі управління бізнесом до процесно-орієнтованої.

Читати більше

21.10.2020

Як обрати програму для обліку та управління підприємством

Перш, ніж приступати до вибору програми для обліку та управління, сформулюйте основні завдання, які Ви хочете вирішити, і цілі, які плануєте досягти за допомогою програмного продукту.

Читати більше

21.10.2020

Де купити програму для обліку BAS чи ERP?

До вибору компанії для придбання програми "BAS" необхідно підійти серйозно. Адже купуючи програму, Ви повинні бути впевнені, що в подальшому Вам нададуть якісні послуги з впровадження та супроводу програмного продукту.

Читати більше

21.10.2020

Планування у сільському господарстві. Мрія чи реальність?

Сьогодні ставлення до планування діяльності в сільському господарстві у багатьох керівників неоднозначне. Пов'язано це, в першу чергу, з впливом на виробничий процес багатьох факторів, в тому числі і погоди, а її прогнозувати важко. І тим не менше планування - це реальний дієвий інструмент ефективного управління агропідприємством, якщо використовувати грамотне програмне забезпечення.

Читати більше

20.10.2020

Як обрати ІТ систему

Існує безліч інформаційних систем, призначених для автоматизації бізнес-процесів підприємства. І часом важко зробити правильний вибір на користь будь-якої з них. Навіть при глибокому аналізі пропозицій і прийнятому на його підставі рішення не завжди вдається уникнути помилок. Адже необхідно враховувати безліч факторів: специфіку самого підприємства, можливості інформаційної системи, компетентність команди розробника та інші.

Читати більше