Головна/Новини/

Нове рішення ECM-класу “BAS Документообіг КОРП”

Нове рішення ECM-класу “BAS Документообіг КОРП”

01 червня 2018

З 1 червня в продаж надійшло нове рішення ECM-класу – “BAS Документообіг КОРП” з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників.

Впровадження даного рішення дозволить організувати електронний документообіг, налагодити процеси, забезпечити контроль виконання завдань, регламентувати управлінську діяльність і підвищити її ефективність.

“BAS Документообіг КОРП” в комплексі вирішує широкий спектр завдань автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавчої дисципліни. Програма підтримує роботу багатьох користувачів у локальній мережі або через Інтернет. “BAS Документообіг КОРП” відповідає всім законодавчим і нормативним вимогам, які регламентують порядок роботи з документами. Інтерфейс і документація по прикладному рішенню доступні російською та українською мовою.

Вартість “BAS Документообіг КОРП” – 62 700 грн.

Ознайомтесь з усіма можливостями рішення на сайті https://inagro.com.ua/programmy/bas/bas-dokumentooborot.php

Зняття з продажів “Документообіг КОРП для України”

Одночасно з виходом програмного продукту “BAS Документообіг КОРП” з 01.06.2018 р знімаються з продажів і підтримки програмні продукти, що містять конфігурацію “Документообіг КОРП для України”. Електронні поставки програмного продукту “1С:Підприємство 8. Документообіг КОРП для України” можна завантажити до 30.06.2018 р. Починаючи з 01.07.2018 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту буде неможливо.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Документообіг КОРП для України” можуть перейти на програмний продукт “BAS Документообіг КОРП” на пільгових умовах.

 

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста