Головна/Новини/

Компанія “РАСК. ІН-АГРО” виступила на CIO-Jazz

Компанія “РАСК. ІН-АГРО” виступила на CIO-Jazz

26 липня 2019

26 липня на CIO-Jazz «Ефективне управління підприємством» Іванчиков Андрій, виконавчий директор «РАСК. ІН-АГРО», поділився досвідом автоматизації бізнес-процесів.

Він представив BPMS продукти, за допомогою яких автоматизувати процеси узгодження і пересування документів – просто, адже не потрібне програмування в класичному вигляді, а тільки конструювання.

Іванчиков Андрій розповів про можливості конструювання процесів будь-якого рівня складності, про організацію постановки та контролю виконання завдань, моніторингу запущених процесів і терміни виконання завдань, а також про багато іншого. На прикладі він продемонстрував, що таке узгодження відсутності співробітника, запит на видачу відрядних, інші прості процеси.

CIO-Jazz для ІТ-директорів проводилося з метою обмінятися досвідом, поділитися кейсами успішних впроваджень (ERP, BPMS, BI, CRM та ін.), Обговорити використання гібридних ІТ-інфраструктур, дізнатися про нові і перспективні технології, новинки ІТ-ринку, а також відпочити і поспілкуватися в неформальній обстановці.

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста