Головна/Новини/

Вийшли оновлення продуктів для сільськогосподарських підприємств

Вийшли оновлення продуктів для сільськогосподарських підприємств

16 жовтня 2018

16 жовтня 2018 р вийшли оновлення програмних продуктів:
“Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” версія 1.2.47.1
“Бухгалтерія елеватора, млина и комбікормового заводу для України” версія 1.2.47.1.

Оновлення можна завантажити на сайті https://releases.1c.eu

 

Зміни в нових релізах 1.2.47.1

 • Інтеграція з сервісом «Пактум.Контрагент»
 • Автоматизоване заповнення картки контрагента за кодом ЄДРПОУ / ДРФО
  Реалізовано автоматизоване заповнення картки контрагента даними, що містяться в єдиних державних реєстрах по введеному коду ЄДРПОУ для юридичних осіб або ДРФО для фізичних осіб – підприємців. Це основні дані контрагента (назва, адреса, телефон, керівник) і дані про систему оподаткування.
 • Використання сервісу є з форми картки контрагента, а також з форми створення рахунку на оплату покупцеві.
  У разі, якщо контрагент з введенням користувачем кодом ЄДРПОУ / ДРФО вже існує в базі, користувачеві пропонується на вибір – відкрити існуючі картки (їх може бути декілька з цим кодом), заповнити поточну картку контрагента за допомогою сервісу, або ж скасувати операцію і продовжити створення в ручному режимі.
 • Для використання сервісу в формі картки контрагента додана кнопка «Заповнити ЄДРПОУ» – праворуч від поля введення коду ЄДРПОУ / ДРФО.
  Для використання сервісу з форми створення рахунку на оплату покупцеві необхідно в поле вибору контрагента ввести код ЄДРПОУ / ДРФО. Якщо контрагент з введенням кодом ЄДРПОУ / ДРФО присутній в базі, то даний контрагент відіб’ється в поле первинного документа (якщо контрагентів з цим кодом кілька – буде виведений список для вибору). Якщо контрагент з введенням кодом ЄДРПОУ / ДРФО відсутня в базі, – буде відкрито вікно підтвердження створення нового контрагента. Після отримання підтвердження буде відкрита нова форма картки контрагента, в якій по кнопці «Заповнити ЄДРПОУ» заповняться дані контрагента. При закритті картки даний контрагент буде записаний в поле «Контрагент» форми рахунки на оплату покупцеві.
 • Заповнення картки контрагента працює в однозадачних режимі, тобто протягом часу заповнення картки блокується можливість працювати з іншими документами.
 • Підключення сервісу «Пактум.Контрагент»
  Для підключення сервісу необхідно ввести пін-код і натиснути кнопку «Отримати баланс» в меню «Сервіс / Налаштування сервісу” Пактум.Контрагент “». В результаті на екран буде виведений баланс (в картках) і термін дії за даним пін-коду. Збереження налаштування здійснюється після натискання кнопки «ОК» або «Записати».
 • Вікно «Налаштування сервісу” Пактум.Контрагент “» доступний користувачам з правами адміністратора. Для надання користувачеві можливості використання сервісу необхідно йому встановити роль «Використання сервісу” Пактум.Контрагент “» в режимі конфігуратора.

Придбати пін-коди доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» можна в ІН-АГРО (0472) 54-37-18.

 

Розрахунок заробітної плати

Відображення змін законодавства

Постанова правління ФСС України від 19.07.2018 р №12 “Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат постраждалим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України”

Згідно з постановою реалізована нова друкована форма документа “Заява-розрахунок до ФСС” та додаток до нього. Нова форма застосовується в документах з 01.10.2018 р Для коректного формування друкованих форм в документі “Нарахування за лікарняним листком” додано розрахунок загального страхового стажу та стажу за останні 12 місяців в місцях.

Реалізовано новий документ “Підтвердження виплат ФСС” для формування друкованої форми повідомлення про виплати за рахунок ФСС застрахованим особам. Документ може бути заповнений вручну або за даними заяви-розрахунку в ФСС. Фактичний контроль виплат і їх термінів в конфігурації не проводиться.

 

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста