Головна/Новини/

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.17.2)

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.17.2)

17 листопада 2021

17 листопада 2021 вийшло оновлення програми “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” – реліз 2.1.17.2

У новому релізі:

Вбудовано сервіс електронного документообігу FlyDoc

FlyDoc – модуль електронного документообігу, який дозволяє обмінюватись юридично значущими електронними документами з користувачами програм FlyDoc, FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА через сервер обміну електронними документами ПТАХ або за допомогою посилання на документ у пошті чи інших месенджерах.

Сервіс FlyDoc  дозволяє обмінюватися: рахунками, актами виконаних робіт, податковими накладними та додатками до них, товарними та видатковими накладними, актами звірки, будь-якими обліковими документами, іншими вкладеннями.

Можливості сервісу:

– Обмін електронними документами з контрагентами
– Підписання КЕП безпосередньо в обліковій програмі
– Відсутність проміжних дій
– Збереження документів в одній базі
– Функція відповідності даних облікового документа електронному

ВАЖЛИВО! – Ви можете надіслати 50 електронних документів за місяць БЕЗКОШТОВНО, без наявності ліцензії.

Друковані форми

Відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 08.04.2021 р. №728 “Про затвердження галузевих типових форм облікових документів, які використовуються при зберіганні та переробці зерна та продуктів його переробки”

  • матеріальна перепустка (типова форма N 196) (документи “ТТН (внутрішня)”, “ТТН (вивіз)”, “Наказ на вивіз”, “ТТН (залізнична) (вивіз)”);
  • накладна на переміщення зерна та товарів його переробки всередині компанії (типова форма N 19) (документи “Реєстр ТТН внутрішніх”, “Переміщення”, “Наказ на переміщення”);
  • акт на знищення непридатних відходів (типова форма N 23) (документи “Акт розподілу відходів”, “Акт знищення непридатних відходів”);
  • акт про зачистку виробничого корпусу та результати переробки зерна (типова форма № 117) (документ «Акт про зачистку виробничого корпусу та результати переробки зерна (форма № 117)»).

Зміни у розрахунку середнього заробітку згідно з Порядком 100

Відповідно до Постанови КМУ від 01.09.2021 р. № 917 “Деякі питання обчислення середньої заробітної плати” внесено зміни до механізму обліку премій у розрахунку середнього заробітку.

Електронні лікарняні листи

У документі «Нарахування за лікарняним листом» додано облік номера випадку непрацездатності та визначення продовження лікарняного за таким номером.

16.05.2022

Як вести облік на агропідприємстві у воєнний час

Читати більше

10.05.2022

Як оформити компенсацію за невиплачену заробітну плату в BAS АГРО. Бухгалтерія

Читати більше

09.05.2022

Онлайн-семінар 17.05.2022 "Спрощена система оподаткування за ставкою 2%: ведення діяльності, звітування"

Читати більше