Головна/Новини/

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.17.2)

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.17.2)

17 листопада 2021

17 листопада 2021 вийшло оновлення програми “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” – реліз 2.1.17.2

У новому релізі:

Вбудовано сервіс електронного документообігу FlyDoc

FlyDoc – модуль електронного документообігу, який дозволяє обмінюватись юридично значущими електронними документами з користувачами програм FlyDoc, FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА через сервер обміну електронними документами ПТАХ або за допомогою посилання на документ у пошті чи інших месенджерах.

Сервіс FlyDoc  дозволяє обмінюватися: рахунками, актами виконаних робіт, податковими накладними та додатками до них, товарними та видатковими накладними, актами звірки, будь-якими обліковими документами, іншими вкладеннями.

Можливості сервісу:

– Обмін електронними документами з контрагентами
– Підписання КЕП безпосередньо в обліковій програмі
– Відсутність проміжних дій
– Збереження документів в одній базі
– Функція відповідності даних облікового документа електронному

ВАЖЛИВО! – Ви можете надіслати 50 електронних документів за місяць БЕЗКОШТОВНО, без наявності ліцензії.

Друковані форми

Відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 08.04.2021 р. №728 “Про затвердження галузевих типових форм облікових документів, які використовуються при зберіганні та переробці зерна та продуктів його переробки”

  • матеріальна перепустка (типова форма N 196) (документи “ТТН (внутрішня)”, “ТТН (вивіз)”, “Наказ на вивіз”, “ТТН (залізнична) (вивіз)”);
  • накладна на переміщення зерна та товарів його переробки всередині компанії (типова форма N 19) (документи “Реєстр ТТН внутрішніх”, “Переміщення”, “Наказ на переміщення”);
  • акт на знищення непридатних відходів (типова форма N 23) (документи “Акт розподілу відходів”, “Акт знищення непридатних відходів”);
  • акт про зачистку виробничого корпусу та результати переробки зерна (типова форма № 117) (документ «Акт про зачистку виробничого корпусу та результати переробки зерна (форма № 117)»).

Зміни у розрахунку середнього заробітку згідно з Порядком 100

Відповідно до Постанови КМУ від 01.09.2021 р. № 917 “Деякі питання обчислення середньої заробітної плати” внесено зміни до механізму обліку премій у розрахунку середнього заробітку.

Електронні лікарняні листи

У документі «Нарахування за лікарняним листом» додано облік номера випадку непрацездатності та визначення продовження лікарняного за таким номером.

11.11.2021

Запрошуємо керівників великих та середніх підприємств на IV ERP FORUM

Читати більше

09.11.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.17.1)

Читати більше

03.11.2021

Новинка! Сервіс ІТС "Хмаринка" для роботи з програмами через інтернет

Читати більше