Головна/Новини/

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.15.2)

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.15.2)

21 вересня 2021

21 вересня 2021 вийшло оновлення програми “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” – реліз 2.1.15.2

У новому релізі:

План рахунків

Наказом Мінфіну № 385 від 09.07.21 змінено назву рахунку 715.

Розрахунок доходів і єдиного внеску фізичних осіб

Реалізована можливість заповнення в «FREDO Звіт» довідкової форми звіту по одному або декільком вибраним співробітникам.

Електронні лікарняні листи

Згідно роз’яснення Фондом в зв’язку із заповненням заяви-розрахунку на фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду по електронним листками непрацездатності додана можливість використання нових кодів для відображення причин непрацездатності в друкованих формах і при вивантаженні в Fredo Звіт.

У документі «Нарахування за лікарняним листком» доданий прапорець «Електронний лікарняний» для того, щоб була можливість відокремити електронні лікарняні від звичайних.

У документі «Заява-розрахунок до ФСС» додана можливість вибору режиму заповнення, де потрібно вказати які саме лікарняні листи будуть використовуватися в цьому документі при заповненні табличних частин документа.

Коди, які використовуються при друку/вивантаженні даних документа «Заява-розрахунок до ФСС» для електронних лікарняних налаштовуються в довіднику «Причини непрацездатності» в реквізиті «Код причини електронний».

25.10.2021

Запрошуємо поспілкуватись на AGROIT FORUM 2021

Читати більше

19.10.2021

Як подати Об'єднану звітність після зміни форм усіх фінансових звітів?

Читати більше

19.10.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.16.1)

Читати більше