Головна/Новини/

Вийшло оновлення “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 1.2.57.1)

Вийшло оновлення “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 1.2.57.1)

16 лютого 2021

Шановні користувачі.

16 лютого 2021 вийшло оновлення програми “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” – реліз 1.2.57.1.

У новому релізі:

Облік військового збору

 • У зв’язку з введенням з 2021 р нової форми звіту “Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на Користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеска” змінена схема обліку військового збору. Тепер сума військового збору повинна враховуватися окремо для кожного виду доходів ПДФО.
 • У довіднику “Види доходів ПДФО” для кожного оподатковуваного виду доходу вказується відповідний йому окремий вид доходу військового збору.
 • Необхідні дії після оновлення релізу
  • Якщо в довіднику “Види доходів ПДФО” використовуються додані самостійно оподатковувані види доходів ПДФО, слід для кожного з них створити і вказати свій вид доходу військового збору.
  • Якщо до оновлення релізу відбувалося нарахування будь-яких оподатковуваних доходів крім заробітної плати (код доходу ПДФО 101) за 2021 рік – слід заповнити, перерахувати і перепровести відповідні документи “Нарахування зарплати” і скасувати проведення, перезаповнити і перепровести документи виплати таких доходів і документи сплати військового збору.

Відображення взаєморозрахунків з контрагентами в 1-ДФ

 • У зв’язку з тим, що в новій формі звіту дані по ПДФО будуть заповнюватися окремо по кожному місяцю звітного кварталу документ “Відображення взаєморозрахунків з контрагентами в 1-ДФ” починаючи з 1 кварталу 2021 р. слід заповнювати окремо за кожен місяць кварталу.

Звіт з праці 1-ПВ (місячна форма)

 • Відповідно до наказу Держстату України від 17.06.2020 р № 179 реалізована нова форма звіту державного статистичного спостереження Звіт з праці 1-ПВ (місячна).

Звіт по Єдиному соціальному внеску

 • Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 05.11.2020 р № 670 реалізована нова форма звіту по єдиному соціальному внеску.

Звіт про заборгованість з оплати праці

 • Згідно наказу Держкомстату України від 21.07.2020 року № 222 доданий новий звіт N 3-борг (місячна) “Звіт про заборгованість з оплати праці”.

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста