Головна/Новини/

Застосування податкової соціальної пільги в “BAS АГРО Бухгалтерія”

Застосування податкової соціальної пільги в “BAS АГРО Бухгалтерія”

21 червня 2022

Розглянемо застосування податкової соціальної пільги в програмі “BAS АГРО Бухгалтерія“.

Даний документ знаходиться в підсистемі Кадри – Заяви на застосування пільги ПДФО. Документ створюється як самостійно по кнопочці Створити, так і на підставі документа “Прийом на роботу в організацію”.

При створенні на підставі документа Заява автоматично заповнюється даними про працівника. Базову пільгу за необхідності можна змінити, вибравши із довідника “Види пільг ПДФО”. Проставляється автоматично також дата застосування даної пільги та актуальність.

Якщо ми створюємо Заяву окремо по кнопочці Створити, то дані про працівника та пільгу, дата зміни та актуальність заповнюються вручну.

Якщо нам необхідно застосувати пільгу на дітей, то важливим моментом є заповнення довідника “Фізичні особи”. Заходимо в карточку фізичної особи на вкладку “Склад родини” і вносимо сюди дані про дітей. В довіднику “Фізичні особи” необхідно створити картки на кожну дитину і підтягнути їх на вкладку “Склад родини”, обов’язково зазначивши при цьому ступінь споріднення “Дитина”, який повинен бути визначений наперед. Рік народження підтягнеться автоматично з карточки фізичної особи дитини. Та обов’язковим моментом є проставлення прапорця “На утриманні”.

Застосування пільги перевіряється в документі Нарахування заробітної плати. Але перед нарахуванням заробітної плати важливо перевірити нормативні величини, які впливають на розрахунок пільги.

Супровід програми  👉 300 хвилин в місяць Безкоштовних консультацій з підключенням
☎ (067) 470-93-70, ☎ (063) 975-28-18, ☎ (099) 188-45-16

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше