Головна/Новини/

Компанія РАСК. ІН-АГРО представила своє рішення для управління персоналом на четвертій щорічній Аграрної HR-конференції

Компанія РАСК. ІН-АГРО представила своє рішення для управління персоналом на четвертій щорічній Аграрної HR-конференції

23 вересня 2020

22 листопада 2018 р. в Києві відбулася четверта щорічна Аграрна HR-конференція, на якій представник компанії РАСК. ІН-АГРО виступив з доповіддю “Сучасні IT-рішення для управління персоналом. Процесний підхід”.

Провідний аналітик РАСК. ІН-АГРО Максим Хоменко розповів про те, як використання комплексної інформаційної системи управління персоналом може спростити і прискорити HRM-процеси в компанії, поліпшити якість роботи HR-служби, а також скоротити витрати на управління.

В ході доповіді була представлена ​​комплексна IТ-система RASK: Управління персоналом (HRM) , яка дозволяє істотно підвищити ефективність і прозорість HR-процесів.

Рішення RASK: Управління персоналом (HRM) не обмежується функціоналом автоматизації кадрового обліку та розрахунку зарплати, воно допомагає управляти знаннями і компетенціями, оптимізувати і прискорювати процеси прийняття рішень, оперативно отримувати дані для аналізу, спрощувати рутинну роботу підбору персоналу, надавати інструменти для розвитку і досягнення цілей.

Рішення є універсальним і призначений для комплексної автоматизації процесів управління персоналом в компаніях будь-якого масштабу.

18.06.2021

Нове рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Початок продажів галузевого рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Читати більше

11.06.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.14.3)

Читати більше

11.06.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.14.3)

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста