Головна/Новини/

Компанія РАСК. ІН-АГРО представила своє рішення для управління персоналом на четвертій щорічній Аграрної HR-конференції

Компанія РАСК. ІН-АГРО представила своє рішення для управління персоналом на четвертій щорічній Аграрної HR-конференції

23 вересня 2020

22 листопада 2018 р. в Києві відбулася четверта щорічна Аграрна HR-конференція, на якій представник компанії РАСК. ІН-АГРО виступив з доповіддю “Сучасні IT-рішення для управління персоналом. Процесний підхід”.

Провідний аналітик РАСК. ІН-АГРО Максим Хоменко розповів про те, як використання комплексної інформаційної системи управління персоналом може спростити і прискорити HRM-процеси в компанії, поліпшити якість роботи HR-служби, а також скоротити витрати на управління.

В ході доповіді була представлена ​​комплексна IТ-система RASK: Управління персоналом (HRM) , яка дозволяє істотно підвищити ефективність і прозорість HR-процесів.

Рішення RASK: Управління персоналом (HRM) не обмежується функціоналом автоматизації кадрового обліку та розрахунку зарплати, воно допомагає управляти знаннями і компетенціями, оптимізувати і прискорювати процеси прийняття рішень, оперативно отримувати дані для аналізу, спрощувати рутинну роботу підбору персоналу, надавати інструменти для розвитку і досягнення цілей.

Рішення є універсальним і призначений для комплексної автоматизації процесів управління персоналом в компаніях будь-якого масштабу.

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста