Головна/Новини/

Запрошуємо взяти участь у конференції ERP FORUM!

Запрошуємо взяти участь у конференції ERP FORUM!

16 лютого 2018

27 лютого 2018 у Києві відбудеться конференція, присвячена виходу нових продуктів Business Automation Software (BAS) для корпоративного ринку.

Учасники конференції ознайомляться з сучасними можливостями підвищення ефективності управління бізнесом, організації обліку, контролю та аналізу фінансових і матеріальних ресурсів, успішними кейсами по впровадженню ERP-систем в різних сегментах бізнесу.

На конференції будуть розглянуті можливості інноваційного продукту для побудови комплексних інформаційних систем управління – BAS ERP.

Також будуть представлені нові продукти BAS Управління холдингом – рішення для підвищення ефективності холдингових структур і BAS Документообіг КОРП – багатофункціональна система електронного документообігу.

На вернісажі, який буде організовано в рамках конференції, учасники зможуть задати запитання фахівцям і експертам провідних ІТ-компаній, обмінятися думками з питань автоматизації бізнесу в ході прямого спілкування один з одним.

Участь у конференції безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова (до 26 лютого 2018 року).

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress Hotel (4-й поверх, зал «Довженко»).

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста