Головна/Новини/

Запрошуємо взяти участь у конференції ERP FORUM!

Запрошуємо взяти участь у конференції ERP FORUM!

16 лютого 2018

27 лютого 2018 у Києві відбудеться конференція, присвячена виходу нових продуктів Business Automation Software (BAS) для корпоративного ринку.

Учасники конференції ознайомляться з сучасними можливостями підвищення ефективності управління бізнесом, організації обліку, контролю та аналізу фінансових і матеріальних ресурсів, успішними кейсами по впровадженню ERP-систем в різних сегментах бізнесу.

На конференції будуть розглянуті можливості інноваційного продукту для побудови комплексних інформаційних систем управління – BAS ERP.

Також будуть представлені нові продукти BAS Управління холдингом – рішення для підвищення ефективності холдингових структур і BAS Документообіг КОРП – багатофункціональна система електронного документообігу.

На вернісажі, який буде організовано в рамках конференції, учасники зможуть задати запитання фахівцям і експертам провідних ІТ-компаній, обмінятися думками з питань автоматизації бізнесу в ході прямого спілкування один з одним.

Участь у конференції безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова (до 26 лютого 2018 року).

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress Hotel (4-й поверх, зал «Довженко»).

20.01.2022

Учбова версія програми "BAS Бухгалтерія" + посібник

Читати більше

18.01.2022

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.17.3)

Читати більше

13.01.2022

Щедрий вечір, Добрий вечір!

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста