Майнові права інтелектуальної власності на програми BAS належать NetHelp (Польща)

BAS

BAS Бухгалтерія ПРОФ/КОРП

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку регламентованої звітності.

Детальніше

BAS

Модуль Обмін документами з ФСС + лікарняні

Модуль дозволяє завантажувати електронні лікарняні в базу програм BAS та вивантажувати документи для ФСС у форматі xml для експорту в М.E.Doc, Арт-Звіт, Соната

Детальніше

BAS

Модуль «Об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ»

Обробка заповнить звіт обліковими даними з програм BAS, УВП, УТП, ЗУП та вивантажить звіт в M.E.Doc згідно наказу Мінфіну № 773 від 15.12.2020

Детальніше

BAS

BAS ERP

ERP система для комплексного управління підприємством: планування, бюджетного управління, управління виробництвом, фінансами, закупівлями, персоналом, МСФЗ,

Детальніше

BAS

BAS Управління холдингом

Високотехнологічне рішення CPM класу для автоматизації задач групи компаній з повною або частковою централізацією функцій управління фінансами, закупками. Система дозволяє контролювати і планувати всі необхідні процеси для максимально ефективного управління та обліку в компаніях, де галузі, ІТ-системи і бізнес-процеси мають великі відмінності між собою.

Детальніше

BAS

BAS Комплексне управління підприємством

Є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу.

Детальніше

BAS

BAS Комплексне управління паливним підприємством

Програма дозволяє автоматизувати роботу компаній, які займаються продажем палива в мережі АЗС, продажем супутнього товару на території автозаправних комплексів.

Детальніше

BAS

BAS Малий бізнес

BAS Малий бізнес - це рішення для невеликих та середніх підприємств, що охоплює усі необхідні аспекти для ефективного управління компанією.

Детальніше

BAS

Інтеграція BAS Малий бізнес з Prom.ua

Додатковий модуль для збільшення продажів

Детальніше

BAS

BAS Документообіг КОРП

Автоматизація обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавської дисципліни. Відповідає всім законодавчим і нормативним вимогам, що регламентують порядок роботи з документами.

Детальніше

BAS

BAS. Модуль обліку акцизного палива

Автоматизація документообігу підприємства під час здійснення господарських операцій з пальним, відповідно до вимог українського законодавства.

Детальніше

BAS

BAS Управління автотранспортом

Програма дозволяє управляти власним автопарком, автоматизувати диспетчеризацію перевезень та оперативний облік в усіх супутніх ділянках (робота водіїв, паливно-мастильні матеріали, автомобілі та агрегати, ремонти, запчастини і витратні матеріали тощо).

Детальніше

BAS

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

Програма призначена для автоматизації управлінського обліку на підприємстві ЖКГ будь-якої організаційної форми

Детальніше

BAS

BAS Будівництво. Бухгалтерія

Програма призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, для яких є важливим автоматизація специфічних задач, характерних для будівельної галузі, зокрема для інвесторів, замовників та підрядників будівництва.

Детальніше

BAS

BAS Роздрібна торгівля

Підходить для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так в складі розподіленої торговельної мережі.

Детальніше

BAS

BAS Управління торгівлею

Рішення є сучасним інструментом для підвищення ефективності управління торгівельним підприємством, яке дозволяє автоматизувати управлінський і оперативний облік; планувати торгові, складські та фінансові операції; працювати з актуальною інформацією і створювати звіти

Детальніше

ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ ПІД ВАШІ ЗАДАЧІ?