BAS

BAS ERP

ERP система для комплексного управління підприємством: планування, бюджетного управління, управління виробництвом, фінансами, закупівлями, персоналом, МСФЗ,

Детальніше

BAS

BAS Управління холдингом

Високотехнологічне рішення CPM класу для автоматизації задач групи компаній з повною або частковою централізацією функцій управління фінансами, закупками. Система дозволяє контролювати і планувати всі необхідні процеси для максимально ефективного управління та обліку в компаніях, де галузі, ІТ-системи і бізнес-процеси мають великі відмінності між собою.

Детальніше

BAS

BAS Документообіг КОРП

Автоматизація обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавської дисципліни. Відповідає всім законодавчим і нормативним вимогам, що регламентують порядок роботи з документами.

Детальніше

BAS

BAS Малий бізнес

BAS Малий бізнес - це рішення для невеликих та середніх підприємств, що охоплює усі необхідні аспекти для ефективного управління компанією. Рішення містить вдосконалений функціонал програми «Управління невеликою фірмою».

Детальніше

BAS

Інтеграція BAS Малий бізнес з Prom.ua

Додатковий модуль для збільшення продажів

Детальніше

BAS

BAS Комплексне управління підприємством

Є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу.

Детальніше

BAS

BAS Бухгалтерія ПРОФ/КОРП

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку регламентованої звітності.

Детальніше

BAS

BAS Управління автотранспортом

Програма дозволяє управляти власним автопарком, автоматизувати диспетчеризацію перевезень та оперативний облік в усіх супутніх ділянках (робота водіїв, паливно-мастильні матеріали, автомобілі та агрегати, ремонти, запчастини і витратні матеріали тощо).

Детальніше

BAS

BAS Будівництво. Бухгалтерія

Програма призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, для яких є важливим автоматизація специфічних задач, характерних для будівельної галузі, зокрема для інвесторів, замовників та підрядників будівництва.

Детальніше

ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ ПІД ВАШІ ЗАДАЧІ?