Exchange Server 2019 – платформа для обміну повідомленнями, що включає електронну пошту, інструменти для планування та спільної роботи, а також програми служби обміну повідомленнями. Платформа призначена для підтримки користувачів та організацій, в діяльності яких велике значення приділяється комунікаціям та спільній роботі.

Підвищена продуктивність
Exchange Server 2019 ефективно використовує доступні процесорні ядра, пам’ять та сховище, а також інтелектуально керує внутрішніми ресурсами системи, допомагаючи кінцевим користувачам працювати ще продуктивніше.
Безпека
Exchange Server 2019 — найнадійніша версія цього сімейства продуктів, яка одразу готова до роботи та захищає ваші дані за допомогою новітніх засобів кодування та алгоритмів хешування.
Спрощене адміністрування
З Exchange Server 2019 виконання основних адміністративних завдань, таких як управління календарями та делегуванням, стає ще простішим..
Ефективна віддалена робота
Спілкуйтеся, організуйте роботу та виконуйте завдання прямо на ходу. Outlook Mobile — найнадійніший засіб доступу до Exchange Online з мобільного пристрою, що відповідає всім нормативним вимогам.

Ліцензування Exchange Server 2019

Серверні ліцензії

Цей тип ліцензії передбачає призначення окремої ліцензії для кожного екземпляра серверного програмного забезпечення. Випуски для серверів бувають двох типів:

  • Випуск Standard. Призначений для підтримки поштових скриньок малих та середніх організацій. Підходить і для інших ролей Exchange, крім сервера поштових скриньок, у великих організаціях. Цей випуск підтримує від 1 до 5 баз даних поштових скриньок.
  • Випуск Enterprise. Призначений для великих організацій, яким може знадобитися більше баз даних поштових скриньок. Цей випуск підтримує від 1 до 100 баз даних поштових скриньок.

Клієнтські ліцензії (CAL)

Цей тип ліцензії передбачає призначення окремої ліцензії CAL для кожного користувача або пристрою, який використовує серверне програмне забезпечення. Ліцензії CAL для Exchange бувають двох типів та сумісні з обома випусками сервера:

  • Випуск Standard. Призначений для продуктивної роботи під час використання практично будь-якої платформи, браузера або мобільного пристрою. Нові засоби Exchange Server 2019 дозволяють підвищити продуктивність праці користувачів, де б вони не знаходилися, забезпечивши захист корпоративних даних. Щоб використати можливості цього випуску, необхідно отримати ліцензію Standard CAL.
  • Випуск Enterprise. Допомагає організаціям домогтися відповідності вимогам із меншими витратами завдяки новій вбудованій функції архівації та можливостям захисту інформації. Таким чином, для доступу до функцій ліцензії Enterprise CAL користувачу потрібно придбати ліцензії CAL обох випусків: Standard та Enterprise.

Порівняння можливостей для кожного типу ліцензій CAL

Функція

Ліцензія
Standard CAL

Ліцензії
Standard CAL + Enterprise CAL*

Електронна пошта, календар, контакти та завдання
Outlook Web App (підтримка Internet Explorer, Firefox, Chrome и Safari)
Розширені можливості використання поштової скриньки Outlook, включаючи розширені ланцюжки бесід та підказки
Застосунки для Outlook та Outlook Web App
Поштові скриньки сайту2
Можливості управління доступом на основі ролей (RBAC)
Загальний доступ до календарів
Політики керування мобільними пристроями Exchange ActiveSync
Ведення журналу
Розшифровка журналів
Єдина система обміну повідомленнями
Політики зберігання
Архів на місті
Пошук у кількох поштових скриньках
Збереження на місці
Захист від втрати даних
Захист та контроль інформації: правила захисту транспорту та Outlook, а також пошук у службі управління правами на доступ до даних

* Ліцензія Exchange Enterprise CAL буває двох видів: із можливістю користування службами або без неї. Ліцензія Enterprise CAL із можливістю використання служб також передбачає доступ до Exchange Online Protection (служби захисту від шкідливих програм та небажаної пошти) та хмарної служби захисту від втрати даних у Office 365. Зверніть увагу, що при покупці ліцензії Standard CAL або Enterprise CAL без можливості використання служб можна придбати Exchange Online Protection як автономний план. В той же час, служби захисту від втрати даних в Office 365 придбати окремо неможливо.

Вартість Exchange Server 2019

Вартість Exchange Server 2019 залежить від виду ліцензування.

Для розрахунку вартості звертайтеся за тел.:

(067) 470-93-70, (063) 975-28-18

Отримати розрахунок вартості