Головна/Каталог програм/

Microsoft Office 365 Advanced Threat Protection

Захищайте свою електронну пошту від невідомих загроз і складних атак в режимі реального часу.

Захистіть поштові скриньки від складних загроз

Нові шкідливі програми з’являються щодня, і в Office 365 є засоби, які допомагають захистити від них вашу електронну пошту. Рішення Office 365 Advanced Threat Protection оберігає поштові скриньки користувачів від нових атак в режимі реального часу. Захист від небезпечних вкладень і шкідливих посилань доповнює функції безпеки Exchange Online Protection, завдяки чому можна не боятися найновіших загроз.

Забезпечте захист від небезпечних вкладень

Функція “Безпечні вкладення” дозволяє захистити систему обміну повідомленнями від шкідливих вкладень, причому навіть в тому випадку, якщо їх сигнатури ще не відомі. Все підозріле вміст в режимі реального часу піддається аналізу на предмет небезпечної поведінки з використанням технології машинного навчання. Небезпечні вкладення перед відправкою одержувачам поміщаються в ізольоване середовище.

Захистіть середовище від можливих переходів по шкідливим посиланнях

Функція “Безпечні посилання” додатково захищає середовище, коли користувач переходить за посиланням. URL-адреса перевіряється в режимі реального часу, в той момент, коли користувач натискає його. Якщо посилання небезпечне, користувач отримує попередження з проханням утриматися від відвідування сайту або повідомлення про те, що сайт заблокований. У службі доступна функція створення звітів, за допомогою якої адміністратори можуть відстежувати відомості про те, хто і коли клацнув те чи інше посилання.

Отримуйте інформативні звіти і відстежуйте посилання в повідомленнях

Аналізуйте важливі відомості про те, на кого зі співробітників організації націлені атаки і з якою категорією загроз ви стикаєтеся. Завдяки звітам і функціям трасування повідомлень ви зможете досліджувати повідомлення, заблоковані через невідомі віруси або шкідливі програми. А за допомогою трасування URL-адрес можна відстежувати в повідомленнях окремі шкідливі посилання, за якими намагалися перейти користувачі.

Вартість Office 365 Advanced Threat Protection

 

Для розрахунку вартості звертайтеся за тел.:

(067) 470-93-70, (063) 975-28-18

Отримати розрахунок вартості