Головна/Каталог проектів/

Автоматизація бізнес-процесів казначейства в ТОВ “БІХАЙВ”

лого Біхайв

ТОВ «Біхайв»

Компанія входить в холдинг «Ефективні інвестиції», який реалізує інноваційні бізнес-проекти в Україні. Підприємство займається переробкою високоякісного монофлорного і поліфлорного меду. Новий високотехнологічний завод з виробництва меду дозволяє випускати 10 000 тонн готової продукції за рік.

Про проєкт

Впровадження системи: RASK: ВРМS. Казначейство

 

Для автоматизації бізнес-процесів казначейства на підприємстві ТОВ «БІХАЙВ»  впроваджено рішення «ІН-АГРО: ВРМS. Казначейство».

В результаті впровадження автоматизовані:

  • бізнес-процеси узгодження заявки на витрачання грошових коштів (при цьому час від ініціювання до фактичної оплати скоротився з кількох днів до години)
  • контроль лімітів витрачання коштів і платіжний календар

Однією з переваг системи є легкість налаштування бізнес-процесу і швидке узгодження через месенджер «Telegram».

Спільними зусиллями із замовником розроблено звіт «План-фактний аналіз руху грошових коштів», що дозволяє керівництву в будь-який момент оперативно бачити інформацію про планові та фактичні рухах грошових коштів.

В ході проекту командою «РАСК. ІН-АГРО» проведено навчання по роботі з програмним продуктом, оперативно вирішувалися питання і надавалися консультації співробітникам. Всі роботи були виконані на високому професійному рівні і в строк.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: