Головна/Каталог проектів/

Автоматизація обліку в ЗАТ “Фрідом Фарм Інтернешнл”

лого Фрідом Фарм Інтернешнл

“Фрідом Фарм Інтернешнл”

До групи компаній входять 11 розподілених юридичних осіб, що займаються рослинництвом і тваринництвом. На підприємствах, в цілому, працюють близько 2000 співробітників.

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 30

Впровадження системи:
ІН-АГРО: Конфігурація для підприємств АПК

 

Перед командою розробників була поставлена ​​задача побудови системи фінансового обліку на підприємстві «Фрідом Фарм Інтернешнл», що має розподілену структуру філій та підрозділів. За основу взяли власну розробку «ІН-АГРО: Конфігурація для підприємств АПК».

Таким чином, в інформаційну систему були зав’язані центральний офіс, регіональний центр з обробки інформації, кілька віддалених підрозділів. До групи компаній входить кілька окремих юридичних осіб, автоматизацію діяльності яких виконали з використанням того ж програмного рішення.

В результаті роботи системи Замовник отримав можливість ведення обліку на всіх підрозділах в єдиній програмі, отримувати оперативну звітність про діяльність підрозділів, розподіляти і аналізувати витрати, аналізувати доходи.

Пізніше в систему додали підсистеми «Бюджети руху грошових коштів», «Система контролю оплати рахунків», розробили ряд управлінських звітів. В даний момент існують плани щодо подальшого розвитку даного програмного комплексу в бік ускладнення економічної частини, підсистеми накопичення і розподілу витрат.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: