Головна/Каталог проектів/

Побудова єдиної інформаційної системи на підприємстві ТОВ “МРІЯ ТРЕЙДИНГ”

Лого Мрія

ТОВ “МРІЯ ТРЕЙДИНГ”

Підприємство входить до складу «Мрія Агрохолдинг» – вертикально інтегрованого агропромислового холдингу, земельний банк якого становить – 165 000 га. Агрохолдинг має в своєму складі п’ять сучасних елеваторних комплексів та чотири зерносховища загальною потужністю 380 000 тонн. 

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 300

Впровадження системи: 
Управління виробничим підприємством
ІН-АГРО: Управління агрохолдингом. Корпоративне рішення

 

Керівництвом компанії було ініційовано проєкт з виконання робіт, спрямованих на значне підвищення ефективності окремих процесів Замовника і афілійованих юридичних осіб в цілому за рахунок побудови єдиної інформаційної системи на основі діючих систем регламентованого і оперативного обліку, розроблених на основі типового програмного продукту «Управління виробничим підприємством» і галузевого рішення «ІН-АГРО: Управління агрохолдингом. Корпоративне рішення».

Фахівцями компанії РАСК. ІН-АГРО були проведені роботи по розробці програмного забезпечення по підсистемах “Ремонти”, “Елеватор-характеристики номенклатури”, “Мобільний агроном”, “Тваринництво”, “Оренда землі” і “СПП + техкарти”.

Запуск продукту в експлуатацію виконано за технологією «проектного впровадження»:

  • формування технічних завдань на розробку підсистем “Ремонти”, “Елеватор-характеристики номенклатури”, “Мобільний агроном”, “Тваринництво”, “Оренда землі” і “СПП + техкарти”;
  • реалізація узгоджених і затверджених Замовником технічних завдань на розробку підсистем;
  • навчання користувачів Замовника;
  • здача виконаних робіт на тестовому наборі даних, підготовленому фахівцями Замовника, при технічній і методологічній підтримці фахівців РАСК. ІН-АГРО;
  • консультування фахівців Замовника при впровадженні підсистем.

В даний момент роботи підрядника по підсистемах “Ремонти”, “Елеватор-характеристики номенклатури”, “Мобільний агроном”, “Тваринництво”, “Оренда землі” і “СПП + техкарти” виконані. Фахівці компанії «РАСК. ІН-АГРО» забезпечують консультування користувачів Замовника і технічну підтримку програмного продукту.

В результаті було отримано програмний продукт, який забезпечує можливість реалізувати облікову політику в регламентованому й управлінському обліку в рамках єдиного інформаційного простору.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: