Головна/Каталог проектів/

Автоматизація господарської діяльності, оперативного обліку зерна підприємств ГК “Кернел”

Лого Кернел

«Кернел»

Компанія володіє найбільшою приватною мережею елеваторів в Україні загальною потужністю одноразового зберігання в більш ніж 2,4 млн тонн зернових і розташуванням в ключових сільськогосподарських регіонах країни.

Про проєкт

Впровадження системи: “ІН-АГРО: ХПП (Елеватор)”

 

Фахівцями “РАСК. ІН-АГРО” була побудована єдина система оперативного кількісного і кількісно-якісного обліку зерна на елеваторах групи компаній “Кернел”. За основу був узятий продукт “ІН-АГРО: ХПП (Елеватор)”. В результаті, в одну інформаційну систему були об’єднані Елеватор і виробничі ділянки. У процесі роботи були автоматизовані бухгалтерський, податковий, кількісно-якісний облік.

Перед командою розробників була поставлена ​​задача побудови системи оперативного кількісного і кількісно-якісного обліку зерна на елеваторах групи компаній “Кернел”. За основу була взята власна розробка “ІН-АГРО: ХПП (Елеватор)”.

В результаті, в єдину інформаційну систему були об’єднані Елеватор і виробничі ділянки.

У процесі роботи були автоматизовані бухгалтерський, податковий, кількісно-якісний облік.

Автоматизовані робочі місця: вагар, лаборант, охорона, бухгалтер по зерну, бухгалтер по виробництву, бухгалтер за розрахунками з власниками. Підключено вагове обладнання, навчений персонал Замовника.

Автоматизовано облік на підприємствах:

  • ТОВ “Глобинський елеватор”
  • ВАТ “Полтавський ХПП”
  • ТОВ “Гутянський елеватор”
  • ТОВ “Кобеляки хлібопродукт”
  • ЗАТ “Миргородський елеватор”

 

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: