Головна/Каталог проектів/

Автоматизація обліку на ТОВ “Рай-Олександрівський елеватор”

лого Рай-Олександрівський елеватор

ТОВ «Рай-Олександрівський елеватор»

Новий сучасний елеваторний комплекс, побудований в 2013 році, надає послуги сушки і зберігання зерна.

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 5
Впровадження системи: Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України

 

Після запуску нового елеватора постало питання автоматизації ведення обліку. Основною вимогою до програми була наявність можливостей для ведення обліку відповідно до галузевої специфіки і згідно з чинним законодавством. В результаті обрано спеціалізоване рішення РАСК. ІН-АГРО – “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”, в якому працюють багато підприємств зі зберігання зерна.

На підприємстві автоматизовані такі ділянки:

  • Бухгалтерський і податковий облік
  • Розрахунок зарплати
  • Кадровий облік
  • Розрахунки з контрагентами (в тому числі автоматичний розрахунок вартості наданих послуг, ведення взаєморозрахунків з власниками зерна, контроль розрахунку і виставляння послуг)
  • Облік основних засобів
  • Облік ТМЦ
  • Оперативний кількісно-якісний облік (виписка товаро-транспортних накладних на ввезення, вивезення, внутрішнє переміщення зерна; формування журналів реєстрації зважувань, формування лабораторного журналу, аналіз якості зерна, робота з актами очищення/сушіння).

Впровадження дозволило оперативно вести бухгалтерський і податковий облік відповідно до галузевої специфіки; автоматизувати кількісно-якісний облік на підприємстві; оптимізувати основні процеси, пов’язані з ввезенням/вивезенням, зберіганням і переробкою зерна; оперативно відображати в системі результати лабораторних аналізів.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: