Головна/Каталог проектів/

Автоматизація обліку в Роменському комбінаті хлібопродуктів

лого Роменський КХП

Роменський комбінат хлібопродуктів

Основними функціями підприємства є зберігання і переробка зерна (в першу чергу, пшениці). Також комбінат здійснює помел борошна і може виробляти манну крупу.

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 5
Впровадження системи: Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу

Коли постало питання про підвищення ефективності роботи підприємства, керівництвом прийнято рішення про автоматизацію кількісно-якісного, бухгалтерського та податкового обліку.

В результаті проведеного аналізу програмних продуктів на ринку України, вибір був зупинений на рішенні розробки РАСК. ІН-АГРО «Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу».

У березні 2016р. фахівці «РАСК. ІН-АГРО» завершили впровадження системи і запустили її в промислову експлуатацію. В процесі впровадження виконані роботи по установці програми і початковому налаштуванні системи, автоматизовано 5 робочих місць.

В результаті впровадження були автоматизовані:

  • Бухгалтерський і податковий облік
  • Кадровий облік, і розрахунок зарплати
  • Облік витрат на виробництво
  • Облік послуг виробничого характеру
  • Облік витрат на виробництво
  • Кількісно-якісний облік

Використання програмного продукту «Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу» дозволило вести облік оперативно і відповідно до галузевої специфіки підприємства; оптимізувати основні процеси; підвищити якість і скоротити терміни формування звітності.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: