Головна/Каталог проектів/

Автоматизація обліку ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський»

лого Слобожанський

ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський»

Система повного циклу, яка містить в собі все: від вирощування сільськогосподарських культур, переробки їх в комбікорм для власного свинячого поголів’я і до виробництва кінцевої ковбасно-м’ясної продукції під власною ТМ« Слобожанські Традиції ».

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 20

Впровадження системи: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

 

Керівництвом підприємства прийнято рішення про створення облікової системи з можливістю вести галузевий облік. В результаті пошуку рішення був обраний програмний продукт «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства». Оскільки розробником рішення є компанія «РАСК. ІН-АГРО», до нас звернулися для придбання і впровадження програмного продукту.

В процесі впровадження фахівці «РАСК. ІН-АГРО» оперативно поставили і встановили програмний продукт, виконали налаштування системи для початку роботи. Всього було автоматизовано 20 робочих місць.

Впровадження дозволило автоматизувати:

  • Бухгалтерський і податковий облік
  • Облік біологічних активів
  • Облік сільгосптехніки і ПММ
  • Взаєморозрахунки з пайовиками
  • Розрахунок зарплати і кадровий облік

В результаті отримано багатофункціональний інструмент для обліку та управління на підприємстві. Застосування ПП «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» дозволило скоротити терміни на підготовку звітності, мінімізувати кількість помилок при обліку, вести облік відповідно до чинного законодавства і галузевої специфіки підприємства.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: