Головна/Каталог проектів/

Автоматизація бізнес-процесів на підприємствах групи “УкрАгроКом”

лого_клиенті Инагро

Група компаній “УкрАгроКом” і “Гермес-Трейдинг”

Сільськогосподарська корпорація, яка спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби, зерновий торгівлі.

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 30

Впровадження системи:
Управління виробничим підприємством
ІН-АГРО: Управління агрохолдингом. Корпоративне рішення

 

Перед фахівцями “РАСК. ІН-АГРО” була поставлена ​​задача по автоматизації управлінського обліку і трейдингу зерна із застосуванням програмного продукту “Управління виробничим підприємством” і галузевим рішенням “ІН-АГРО: Управління агрохолдингом. Корпоративне рішення”.

До початку проекту фахівці підприємства протягом багатьох років використовували різні облікові системи і електронні таблиці EXCEL.

В рамках проєкту виконані роботи:

  • розроблено концептуальну модель системи управлінського обліку та етапи її впровадження
  • розроблено технічне завдання на підсистему “Облік і трейдинг зерна”
  • проведено навчання персоналу двох елеваторів, струмів і зернових складів
  • виконано впровадження підсистеми кількісно-якісного обліку зерна на двох елеваторах
  • виконано впровадження підсистеми кількісно-якісного обліку зерна на токах і зернових складах по моделі несертифікованих елеваторів
  • розроблено обробку по завантаженню в управлінську базу даних по залишках зерна на елеваторах групи компаній “Гермес Трейдінг”
  • за запитом фахівців Замовника була розроблено і реалізовано доопрацювання функціоналу підсистеми кількісно-якісного обліку зерна

Роботи по проекту завершені. Фахівці “РАСК. ІН-АГРО” забезпечують консультації та технічну підтримку програмного продукту.

В результаті створено єдиний інформаційний простір для кількісно-якісного обліку зерна в управлінському обліку, що дозволило істотно підвищити оперативність і якість обліку, формування звітності, а в цілому – поліпшити ефективність бізнес-процесів компанії, керованість і прозорість діяльності структурних підрозділів.

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: