Головна/Каталог проектів/

Створення єдиної системи обліку в ТОВ “Юнігрейн-Базис”

лого Юнігрейн

ТОВ «ЮНІГРЕЙН-БАЗИС»

Підприємство входить до складу компанії Cofco Agri Ukraine, що належить китайській Cofco Corporation, одному з найбільших світових виробників і постачальників сільгосппродукції і продуктів харчування в світі. Підприємство виробляє продукти борошномельно-круп’яної промисловості, а також надає послуги зберігання зерна на елеваторі.

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 10

Впровадження системи:
Управління виробничим підприємством
ІН-АГРО: Управління елеватором для України

 

Керівництвом компанії було ініційовано проект з виконання робіт, спрямованих на значне підвищення ефективності окремих процесів Замовника і афілійованих юридичних осіб в цілому за рахунок побудови єдиної інформаційної системи на основі діючих систем регламентованого і оперативного обліку, розроблених на основі типового програмного продукту «Управління виробничим підпріємством для України »і галузевого рішення «ІН-АГРО: Управління агрохолдингом. Корпоративне рішення ».

 

На підприємстві облік вели в програмі «Бухгалтерія 8 для України». У вересні 2015 р керівництво компанії поставило задачу автоматизувати облік виробництва, кількісно-якісний і управлінський облік.

У жовтні 2015 р впроваджено програмний продукт і створено єдину ІТ-інфраструктуру компанії. В ході впровадження були виконані роботи по установці програмного забезпечення, внесені необхідні налаштування, проведено навчання користувачів.

30.10.2015г. система прийнята в промислову експлуатацію, автоматизовано 10 робочих місць.

На даний момент автоматизовані наступні ділянки:

  • Бухгалтерський і податковий облік
  • Кількісно-якісний облік
  • Управління продажами
  • Управління складськими запасами
  • Розрахунок собівартості продукції

В результаті впровадження нової системи скоротилися терміни на підготовку звітності, підвищилася оперативність і точність обліку, процес обліку і контролю виробничих процесів став більш прозорим, підвищилася ефективність використання ресурсів на підприємстві. Керівництво підприємства отримало інструмент з широким функціоналом для отримання даних, необхідних для прийняття управлінських рішень.

В даний час компанія «РАСК. ІН-АГРО» надає супровід системи та консультує наших користувачів.

 

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: