Головна/Каталог проектів/

Впровадження комплексної ERP системи і автоматизація бізнес-процесів на ТОВ “Юрія Фарм”

лого Юрія Фарм

ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»

Провідна міжнародна спеціалізована фармацевтична корпорація, яка працює з 1998 року і на сьогодні складає препарати лікувально-профілактичним установам вісімнадцяти країн світу.

Про проєкт

Автоматизовано робочих місць: 50

Впровадження системи:
ERP Управління підприємством
ІН-АГРО: Система управління бізнес-процесами (ВРМS)

 

Поставлено завдання впровадити комплексну ERP систему, що відповідає потребам підприємства, яка дозволить підвищити ефективність управління бізнес-процесами, спростити і прискорити взаємодію співробітників, контролювати дії користувачів і виконавську дисципліну.

Впровадження «ERP Управління підприємством» здійснювалося в кілька етапів і почалося з обстеження та розробки технічного завдання, після чого встановлено програмне забезпечення. Далі фахівцями «РАСК. ІН-АГРО» проведені роботи по впровадженню системи: внесені необхідні налаштування, перенесені дані з попередньої системи, виконані доопрацювання деяких ділянок з урахуванням специфіки підприємства, проведено групове та індивідуальне навчання користувачів.

 

В результаті виконаних робіт автоматизовані:

  • Управління виробництвом
  • Візуалізація структури вироби
  • Ресурсні специфікації
  • Випуск продукції і напівфабрикатів
  • Списання матеріалів у виробництво
  • Розподіл прямих матеріальних витрат на випуск продукції
  • Управління витратами і розрахунок собівартості: оперативний кількісний облік ресурсів у незавершеному виробництві
  • Управління закупівлями: оформлення замовлень постачальникам і контроль їх виконання; наскрізний аналіз і установка взаємозв’язків між замовленнями клієнтів і замовленнями постачальникам; підбір оптимальних постачальників і автоматичне формування замовлень; оформлення невідфактурованих поставок з використанням складських ордерів; аналіз потреб складу і виробництва в товарах, готової продукції і матеріалах; планування закупівель з урахуванням прогнозованого рівня складських запасів і зарезервованих товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) на складах; контроль і аналіз забезпечення потреб в номенклатурі
  • Управління продажами: управління ефективністю процесів продажів і угод з клієнтом; формування прайс-листів з інформацією про залишки товарів; інвентаризація взаєморозрахунків; моніторинг стану процесів продажів; планування використання автотранспорту; імовірнісна оцінка прогнозу продажів

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами: