Головна/

Каталог проектів

Налаштування автоматичного обміну інформацією між системами «Бухгалтерія 8» та «BAS ERP» на ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Лідер на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки, сучасне підприємство, яке динамічно розвивається і щорічно нарощує свою потужність.

Дізнатися більше

Впровадження Системи контролю руху продукції (СКРП) на ТОВ «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА»

Китайська зернова корпорація COFCO Corporation - один із найбільших виробників, переробників і трейдерів сільськогосподарської продукції в світі. COFCO має представництва в більш ніж 140 країнах по всьому світу і глобальну торгівельну мережу, потужності для виробництва, зберігання і логістики сільгосппродукції.

Дізнатися більше

Лого NCH

Побудова найбільшої в Україні Корпоративної ІТ-системи на базі "Управління виробничим підприємством" в "Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк"

"Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк" (Агропросперіс), представництво в Україні - інвестиційний фонд, у напрямку с / г інвестиційних проектів: рослинництво, елеватори, тваринництво. У агропроект Фонду входить більше 90 компаній. До складу інвестиційного фонду «NCH Advisors» входять 7 холдингів: "ЛАТАГРО", "Біо Агро", "Золотий Світанок", "Чарівній Світанок", "Краєвид", "Промінь-Агро", Агросіті ".

Дізнатися більше

Лого Кернел

Автоматизація господарської діяльності, оперативного обліку зерна підприємств ГК "Кернел"

«Кернел» володіє найбільшою приватною мережею елеваторів в Україні загальною потужністю одноразового зберігання в більш ніж 2,4 млн тонн зернових і розташуванням в ключових сільськогосподарських регіонах країни.

Дізнатися більше

Створення єдиної інформаційної системи для управління і обліку холдингу "АСТАРТА-КИЇВ"

«Астарта-Київ» - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг. Основними напрямками діяльності є виробництво цукру та супутньої продукції, зернових і олійних культур, молока і м'яса, а також переробка сої і виробництво біогазу.

Дізнатися більше

Проєкт автоматизації Золотий світанок

Створення єдиної системи для ведення обліку та консолідації даних для холдингу "Золотий світанок"

Холдинг «Золотий Світанок» - провідний український аграрний холдинг, трейдер категорії «А». Сфера діяльності - виробництво і реалізація сільськогосподарської продукції: пшениці, кукурудзи, ячменю, ріпаку, соняшнику та сої; надання послуг зі зберігання зернових і олійних культур на сучасних елеваторах.

Дізнатися більше

лого KTD Group

Впровадження BAS ERP на підприємстві ТОВ «КТД ГРУП КОМПАНІ»

ТОВ «КТД ГРУП КОМПАНІ» - лідируючий виробник побутової техніки в Україні, який реалізує свою продукцію в 50 країнах світу, виробляє побутову техніку під торговими марками: SATURN і Laretti.

Дізнатися більше

лого агропродсервіс інвест

Автоматизація управління ТОВ "Агропродсервіс інвест"

Підприємство займається сільськогосподарською діяльністю

Дізнатися більше

Автоматизація управління виробництвом кукурудзяного крохмалю і крохмалопродуктів на ТОВ "Укрстарч"

Підприємство займається виробництвом кукурудзяного крохмалю і крохмалопродуктів для внутрішнього ринку України та на експорт. Виробництво запущене групою компаній «ЕРІДОН», одним із найбільших українських сільськогосподарських виробників насіння, добрив та агропродукції.

Дізнатися більше

лого Урожай

Побудова єдиної IT-системи управління в холдингу "Золотий урожай" (група Lauffer) - найбільшому виробнику хліба в Україні

Холдинг "Золотий урожай" - найбільший виробник хліба в Україні, який об'єднує 39 хлібозаводів. До складу холдингу також входить ряд торгових компаній, які здійснюють оптові та роздрібні продажі хлібобулочної та кондитерської продукції.

Дізнатися більше

лого Сквирський КХП

Оптимізація і автоматизація обліку і виробничих бізнес-процесів ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

Підприємство є одним з найбільших на Україні виробників гречаної крупи і борошна, вівсяних і гречаних пластівців, кукурудзяної крупи та борошна. Сьогодні комбінат переробляє більш ніж 5000 тонн зерна на місяць і більше 40% продукції експортується в країни близького і далекого зарубіжжя.

Дізнатися більше

лого Іст Агро Сервіс

Автоматизація обліку в групі компаній "ІСТ АГРО Сервіс"

Група компаній займається вирощуванням та реалізацією сільськогосподарської продукції, здійснює експортну діяльность. До Групи компаній належить більше десяти сільгосппідприємств, що обробляють близько 18 тис. гектарів землі

Дізнатися більше

лого Три Стар

Автоматизація обліку ТОВ «Три Стар»

Компанія «Три Стар» - це великий виробник кондитерських виробів, який є одним з провідних українських підприємств на ринку харчової продукції та який орієнтований на безперервний процес переробки с/г продукції та реалізації готової продукції.

Дізнатися більше

Лого Шостка хліб

Автоматизація управління виробництвом борошно-круп’яної продукції ТОВ "Контакт плюс"

ТОВ «Контакт плюс» - це підприємство, яке займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості та діяльністю у галузях: рослинництво, вирощування зернових та технічних культур, тваринництво, розведення великої рогатої худоби, надання послуг у рослинництві і тваринництві, облаштування ландшафту

Дізнатися більше

Лого Мрія

Побудова єдиної інформаційної системи на підприємстві ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ"

ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ" входить до складу «Мрія Агрохолдинг» - вертикально інтегрованого агропромислового холдингу, земельний банк якого становить - 165 000 га. Агрохолдинг має в своєму складі п'ять сучасних елеваторних комплексів та чотири зерносховища загальною потужністю 380 000 тонн.

Дізнатися більше

лого_клиенті Инагро

Автоматизація бізнес-процесів на підприємствах групи "УкрАгроКом"

Група компаній "УкрАгроКом" і "Гермес-Трейдинг" - це сільськогосподарська корпорація, яка спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби, зерновІй торгівлі.

Дізнатися більше

лого Агрохолдинг 2012

Побудова єдиної інформаційної системи обліку та управління в "АГРОХОЛДИНГ 2012"

«Агрохолдинг 2012» - велике підприємство, сферою діяльності якого є вирощування зернових, бобових і олійних культур із земельним банком в 30 тис. га. Потужність елеваторів становить близько 65 тис. тонн одноразового зберігання зерна.

Дізнатися більше

лого Райз Максимко

Створення єдиної інформаційної системи для управління і обліку в ПрАТ "Райз Максимко" (Укрлендфармінг)

ПрАТ "РАЙЗ МАКСИМКО" входить до групи компаній "Укрлендфармінг", яка спеціалізується на вирощуванні сільгоспкультур, виробництві цукру з цукрових буряків, вирощує продукцію тваринництва, виробляє насіння, надає послуги зі зберігання зерна на елеваторах і займається дистрибуцією сільгосппродукції.

Дізнатися більше

лого Кусто Агро

Побудова системи обліку і управління на підприємстві групи компаній "КУСТО АГРО"

Група «Кусто Агро» є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, вона була заснована для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектору України. Бізнес «Кусто Агро» - це виробництво і реалізація продукції рослинництва.

Дізнатися більше

лого Вінницька промислова група

Створення єдиної системи обліку та управління в ТОВ «СХК «Вінницька промислова група»

«Вінницька аграрно-промислова група» - це вертикально інтегрована група компаній, яка має в своєму розпорядженні: земельний банк близько 50 тис. гектар орних земель; 4 сертифіковані елеватори загальною потужністю зберігання 250 тис. тонн.

Дізнатися більше

лого ВЗП

Створення єдиної системи для управління і обліку на підприємстві ТОВ "Волинь-Зерно-Продукт"

«Волинь-зерно-Продукт» засноване в червні 2001 р і входить до групи компаній ТМ «Вілія». «Волинь-зерно-продукт» займається виробництвом борошна пшеничного, макаронів, крупи, різних видів комбікормів і кормосумішей, здійснює торговельні операції з усіма видами зернових і олійних культур.

Дізнатися більше

лого Васильківхлібопродукт

Створення єдиної системи для управління і обліку на підприємстві ЗАТ "Васильківхлібопродукт"

ЗАТ "Васильківхлібопродукт" один з найстаріших виробників борошномельної продукції в Україні. Підприємство виробляє борошно вищого і першого сорту, крупу манну, висівки пшеничні.

Дізнатися більше

лого Юляна

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ПП "Юляна"

Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур

Дізнатися більше

Лого Краснопільське ХПП

Автоматизація управління елеватором "Краснопільське ХПП"

Підприємство є сертифікованим елеватором та надає послуги зі зберігання, очистки, сушки, переробки зернових та олійних культур

Дізнатися більше

лого Театр

Автоматизація обліку в "Черкаському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка"

Театр імені Т. Г. Шевченка - обласний музично-драматичний театр в місті Черкаси, головна театральна сцена Черкаської області.

Дізнатися більше

лого Лабсервіс

Автоматизація бухгалтерського обліку ПП "Лабсервіс"

Медична лабораторія «Лабсервіс» надає всі види медичних досліджень на сучасному обладнанні. Мережа маніпуляційних кабінетів по забору матеріалу для досліджень, які розміщуються по місту і області.

Дізнатися більше

лого Бі Базз

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку ТОВ «Бі Баззз»

ТОВ "БІ Баззз" займається експортом меду і продуктів бджільництва в країни ЄС, Африки та Американського континенту. Підприємство являє собою виробництво із замкнутим циклом і забезпечено максимальним контролем всього ланцюжка руху товару - від пасіки до споживача.

Дізнатися більше

лого Фермерський ринок

Автоматизація завдань оперативного і управлінського обліку на ПП "Ринкові технології"

ПП "Ринкові технології" займається оптовою та роздрібною торгівлею, здачею в оренду торгових приміщень і обладнання на ринку "Фермерський" у Черкасах.

Дізнатися більше

лого Постачальник

Автоматизація торгівлі будматеріалами в компанії ПП ТЦ "Постачальник"

Підприємство є одним з провідних постачальників на ринку будівельних матеріалів і металопрокату Черкаського регіону.

Дізнатися більше

лого Деснагрейн

Оперативне управління торгівлею зерна (зернотрейдер) на підприємстві з іноземними інвестиціями "Деснагрейн"

Компанія "Деснагрейн" є дочірнім підприємством французької сільськогосподарського кооперативу Шампань Сереаль. Основними видами діяльності є: реалізація солоду, зернових, кормів для тварин і засобів захисту тварин, виробництво насіння, надання послуг зі зберігання та сушіння зернових.

Дізнатися більше

лого Скарлет Дістріб'ют

Автоматизація великого підприємства оптової торгівлі ТОВ "Скарлет-Дістріб’ют"

ТОВ "Скарлет-дістрібют" - одна з найбільших оптових компаній у регіоні. Підприємство нараховує 8 регіональних представництв в 7-ми областях України.

Дізнатися більше

лого Бізнес-гранд

Автоматизація оптової та роздрібної торгівлі на підприємстві ПП "Бізнес-гранд"

Мережа продуктових магазинів «Гранд Маркет» є сучасним торговим підприємством, що працює у форматі класичного супермаркету.

Дізнатися більше

лого Юрія Фарм

Впровадження комплексної ERP системи і автоматизація бізнес-процесів на ТОВ "Юрія Фарм"

ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ» - провідна міжнародна спеціалізована фармацевтична корпорація, яка працює з 1998 року і на сьогодні складає препарати лікувально-профілактичним установам вісімнадцяти країн світу.

Дізнатися більше

лого Еко Азот

Автоматизація обліку підприємства з виробництва добрив ПрАТ "Еко-Азот"

ПрАТ "Еко - Азот" займається виробництвом високоякісних екологічно чистих мінеральних добрив під торговими марками "Гармонія" і "Агролайф".

Дізнатися більше

лого Чарівниця

Автоматизація обліку ТОВ "Торговий дім "Чарівниця"

ТОВ "Торговий дім "Чарівниця" займається оптовою торгівлею кондитерськими виробами.

Дізнатися більше

лого Технониколь

Автоматизація кадрового обліку та розрахунку зарплати на Заводі теплоізоляційних матеріалів "ТЕХНО"

Завод «ТЕХНО» є одним з шести підприємств компанії ТехноНІКОЛЬ, який випускає мінераловатну теплоізоляцію, і є одним з провідних виробників будівельних матеріалів України.

Дізнатися більше

лого Гран Ферт

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ТОВ "ГРАН ФЕРТ"

Головною діяльністю «ГРАН ФЕРТ» є виробництво і забезпечення сільськогосподарських виробників України високоякісними та ефективними кальцієвими добривами.

Дізнатися більше

лого Аскенн

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "НВК Аскенн"

ТОВ НВК «АСКЕНН» займається виготовленням металоконструкцій під «ключ». Завдяки новітньому обладнанню компанія виробляє металеві вироби, що мають нестандартні параметри.

Дізнатися більше

лого Графія

Автоматизація розрахунку заробітної плати і кадрового обліку ПрАТ "Графія Україна"

ПрАТ «Графія Україна» входить до групи «ММ Пекеджінг», яка є європейським лідером в області виробництва картонної упаковки. Підприємство пропонує повний виробничий цикл від додрукарської підготовки до післядрукарської обробки упаковки для тютюнових виробів.

Дізнатися більше

лого Метал Інвест

Автоматизація обліку виробничого підприємства ТОВ Компанії «Метал Інвест»

ТОВ Компанія «Метал Інвест» - це сучасне українське підприємство, яке спеціалізується на гарячому цинкуванні металевих і сталевих виробів, а також виробництві високоякісних металевих конструкцій.

Дізнатися більше

лого Хімволокно

Впровадження системи обліку у відокремленому підрозділі «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно»

Черкаська ТЕЦ - одне з найбільших електрогенеруючих підприємств Черкаської області і постачальник тепла в будинки жителів м Черкаси.

Дізнатися більше

лого Еталон

Створення єдиної системи обліку та управління для підприємства харчової промисловості ТОВ "Еталон-ЮА"

ТОВ «Еталон ЮА» - це підприємство харчової промисловості, яке займається виробництвом і реалізацією ковбасних виробів, м'ясних делікатесів.

Дізнатися більше

лого ТІС

Автоматизація обліку виробничого підприємства ТОВ "Торгово-інформаційний сервіс"

ТОВ "Торгово-інформаційний сервіс" - провідний український виробник оздоблювальних профілів. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво і дистрибуція оздоблювальних профілів.

Дізнатися більше

лого Зірка

Створення єдиної системи обліку на м'ясопереробному підприємстві ТОВ "Зірка"

ТОВ «Зірка» - це підприємство харчової промисловості, яке займається виробництвом і реалізацією ковбасних виробів і м'ясних делікатесів. Підприємство на ринку близько 25 років.

Дізнатися більше

лого Біхайв

Автоматизація бізнес-процесів казначейства в ТОВ "БІХАЙВ"

Компанія "Біхайв" входить в холдинг «Ефективні інвестиції», який реалізує інноваційні бізнес-проекти в Україні. Підприємство займається переробкою високоякісного монофлорного і поліфлорного меду. Новий високотехнологічний завод з виробництва меду дозволяє випускати 10 000 тонн готової продукції за рік.

Дізнатися більше

лого Глобинський

Впровадження системи контролю руху продукції на ТОВ "Глобинський переробний завод"

Глобинський переробний завод входить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ». Продукція заводу: високопротеїновий шрот, соєве гідратоване масло і соєва оболонка.

Дізнатися більше

лого ФБП

Створення системи обліку на виробничому підприємстві ТОВ "Фабрика бакалейних продуктів"

ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів» - це лідируюче українське підприємство на ринку фасованих круп, що включає в себе потужний виробничий комплекс, сучасні переробні та пакувальні лінії.

Дізнатися більше

лого Кохнівський

Впровадження єдиної системи управління та обліку на хлібозаводі ТОВ "Кохнівський хліб"

Кохнівський хлібозавод в м.Кременчук виробляє хліб і хлібобулочні вироби на сучасному обладнанні. Після глобальної реконструкції в 2018 році підприємство запустило безконтактну лінію виробництва для хлібобулочних виробів. Продуктивність лінії досягагає 6400 штук на годину.

Дізнатися більше

лого Київмлин

Впровадження системи управління підприємством на ВАТ "Київмлин"

ВАТ «Київмлин» є одним з найбільших в країні виробником житнього та пшеничного борошна. Виробнича потужність підприємства становить 370 тис. тонн переробки зерна на рік.

Дізнатися більше

лого Рома

Побудова системи обліку на ТОВ Комерційно-виробнича фірма «Рома»

ТОВ Комерційно-виробнича фірма «Рома» спеціалізується на виробництві борошна і хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна. Підприємство стабільно працює на ринку України з серпня 1992 року.

Дізнатися більше

лого Владам

Автоматизація обліку фермерського господарства "ВЛАДАМ"

ПАТ "Свіжачок" займається розведенням і вирощуванням свиней, маточне стадо становить 400 голів. Підприємство розраховане на утримання 10000 голів.

Дізнатися більше

лого Білий Стік

Автоматизація обліку на підприємстві ПАФ "Білий Стік"

ПАФ «Білий Стік» - багатогалузеве підприємство, яке займається рослинництвом і тваринництвом. Головна галузь - це зернове виробництво.

Дізнатися більше

лого Чайківка

Автоматизація обліку ПП "Чайківка"

ПП "Чайківка" є одним з провідних аграрних господарств Полісся. Площа оброблюваних земель близько 3000 га. Основними напрямками діяльності підприємства є: вирощування і зберігання овочів, вирощування зернових, тваринництво.

Дізнатися більше

лого Свіжачок

Впровадження системи обліку на підприємстві ПАТ "Свіжачок"

ПАТ "Свіжачок" займається розведенням і вирощуванням свиней, маточне стадо становить 400 голів. Підприємство розраховане на утримання 10000 голів.

Дізнатися більше

лого Рост Агро

Автоматизація обліку ТОВ "Рост Агро"

Підприємство "Рост Агро" займається виробництвом і реалізацією насіння: кукурудзи, пшениці, ячменю, сої, гороху, квасолі, соняшнику. Спеціалізується на виробництві елітного та репродукційного насіння.

Дізнатися більше

лого Колосок

Автоматизація обліку на підприємстві СТОВ "Колосок"

СТОВ «Колосок» - це птахофабрика з виробничою потужністю складу більше 250 000 голів курей-несучок. Виробничі потужності господарства дозволяють випускати понад 53 мільйони яєць на рік.

Дізнатися більше

лого Хрещатик Агро

Побудова єдиної системи обліку в ТОВ "Хрещатик-Агро"

ТОВ «Хрещатик-Агро» - аграрне господарство, засноване в 2006 році. Підприємство вирощує зернові та технічні культури, а також є лідером серед виробників Чернівецької області.

Дізнатися більше

лого Чернігіврибгосп

Автоматизація обліку на підприємстві ПрАТ «Чернігіврибгосп»

ПрАТ «Чернігіврибгосп» є повносистемним рибним господарством, що включає в себе всі інфраструктури, задіяні при вирощуванні риби. Складається з двох ділянок: Чернігівський риборозплідник і Мневський рибцех і має статус племінного репродуктора.

Дізнатися більше

лого Агро-Ка Полтава

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "СП "Агро-Ка Полтава"

Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та олійних культур. Також займається тваринництвом - в господарстві утримується близько 400 голів великої рогатої худоби, а поголів'я свиней становить понад 200 голів.

Дізнатися більше

лого Пісківське

Автоматизація бухгалтерського обліку в ПСП "Пісківське"

ПСП "Пісківське" засновано в 2000 році шляхом реорганізації КСП Куйбишева. Основні напрямки діяльності: молочно-м'ясне тваринництво з розвиненим рослинництвом. Підприємство виробляє молоко на промисловій основі, а також вирощує племінних корів молочної породи.

Дізнатися більше

лого Нива

Автоматизація обліку підприємства ТОВ "Агрофірма" Нива"

Фермерське господарство «Владам» займається вирощуванням, зберіганням та реалізацією овочів. Консервний завод «Владам» виробляє соки, овочеві консерви, працює на власній сировинній базі, переробляючи овочі, які вирощені на полях господарства.

Дізнатися більше

лого Амвросіївська птахофабрика_ клієнт ІН-АГРО

Автоматизація обліку на ТОВ "Амвросіївська птахофабрика"

ТОВ «Амвросіївська птахофабрика» займається сільськогосподарським виробництвом: вирощуванням зернових, технічних культур, виробництвом яєць і м'яса курей.

Дізнатися більше

лого Рай-Олександрівський елеватор

Автоматизація обліку на ТОВ "Рай-Олександрівський елеватор"

ТОВ «Рай-Олександрівський елеватор» - новий сучасний елеваторний комплекс, побудований в 2013 році, надає послуги сушки і зберігання зерна.

Дізнатися більше

лого Роменський КХП

Автоматизація обліку в Роменському комбінаті хлібопродуктів

Основними функціями Роменського комбіната хлібопродуктів є зберігання і переробка зерна (в першу чергу, пшениці). Також комбінат здійснює помел борошна і може виробляти манну крупу.

Дізнатися більше

лого Білоцерківхлібопродукт

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "Білоцерківхлібпродукт"

ТОВ "Білоцерківхлібпродукт" - сучасне потужне підприємство з переробки зерна. Підприємство виробляє борошно пшеничне, крупу манну та гречану, горох шліфований цілий і колотий, дієтичні добавки з зародка пшениці, комбікорми для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці.

Дізнатися більше

лого Орільський елеватор

Автоматизація обліку на ТОВ "Орільський об'єднаний елеватор"

ТОВ «Орільський об'єднаний елеватор» - це підприємство, яке надає послуги зі зберігання і підробітку зернових і олійних культур.

Дізнатися більше

лого Агролідер

Впровадження системи обліку на підприємстві ТОВ "Компанія "Агролідер Україна"

ТОВ "Компанія" Агролідер Україна" є одним з провідних експортерів олійних і бобових культур.

Дізнатися більше

лого Оскар агро

Впровадження єдиної ІТ-системи на підприємстві ТОВ "Оскар Агро"

ТОВ «Оскар Агро» - лідер агропромислового комплексу Західної України. Підприємство успішно обробляє понад 35 000 га посівних площ на території Івано-Франківської області.

Дізнатися більше

лого Українське зерно

Впровадження системи обліку в ТОВ "Українське зерно"

Компанія ТОВ «Українське зерно» входить до складу холдингу «Інтер-Єдність» і є одним з найбільших в Україні виробників і продавців готових комбікормів для сільськогосподарських тварин. Підприємство випускає продукцію під торговими марками «Щедра Нива», «BestMix», «Топ-Корм», «Еко», «Просто корм», «MAX Ефект» та ін.

Дізнатися більше

лого Бахмутський аграрний союз

Автоматизація обліку на підприємстві ПрАТ «Бахмутський Аграрний Союз»

«Бахмутський Аграрний Союз» - брендована агропромислова холдингова компанія з вертикально інтегрованою структурою, що включає в себе підприємства промислового свинарства і птахівництва, м'ясопереробки, рослинництва і виробництва комбікормів.

Дізнатися більше

лого маїс

Впровадження системи обліку в ТОВ "Агропромислова компанія "Маїс"

"АПК Маїс" входить до числа найбільших в Україні виробників насіння гібридної кукурудзи, насіння гібридного соняшнику, сої. Компанія виробляє 12% насіння гібридної кукурудзи, 5% насіння гібридного соняшнику в Україні.

Дізнатися більше

лого Куп'янськ агро

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "КУП'ЯНСЬК АГРО"

ТОВ "КУП'ЯНСЬК АГРО" надає послуги елеваторного зберігання і відвантаження зерна авто і залізничним транспортом, займається перевалкою продукції, вантаженням в контейнери, закупівлею зернових культур.

Дізнатися більше

лого Агроділо

Створення єдиної системи обліку в компанії ТОВ "Агро-торгова фірма" АГРО-ДІЛО"

Компанія ТОВ "Агро-торгова фірма" АГРО-ДІЛО" входить до міжнародної групи компаній ED & F, одного з найбільших світових трейдерів цукру, кави і зернових. Земельний банк агрофірми налічує близько 10 тисяч гектарів.

Дізнатися більше

лого Лендком

Автоматизація обліку на елеваторі ТОВ "ЛК Юкрейн Груп"

ТОВ "ЛК Юкрейн Груп" займається вирощуванням і реалізацією зернових, ріпаку, пшениці, кукурудзи, зернозберіганням на власному елеваторі.

Дізнатися більше

лого Гранекс

Впровадження системи обліку на підприємстві ТОВ "Гранекс-Черкаси"

ТОВ «Гранекс-Черкаси» займається вирощуванням зернових, олійних культур і овочів: пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, рапс, цибулю і картоплю. Земельний фонд підприємства 2500 га.

Дізнатися більше

лого Олександрійський райагрохім

Автоматизація обліку ПАТ «Олександрійський Райагрохім»

ПАТ «Олександрійський Райагрохім» входить до групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» - сільськогосподарську корпорацію, яка динамічно розвивається і спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби, зерновій торгівлі.

Дізнатися більше

лого Луцький КХП

Автоматизація обліку на ДП "Луцький КХП №2"

Основні види діяльності ДП "Луцький КХП №2": прийом, сушіння, очищення, зберігання та відвантаження зерна; виробництво борошна пшеничного вищого, першого і другого сортів, борошна житнього сіяного, обдирного, крупи манної, висівок.

Дізнатися більше

лого Голден Спайк

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ПП "Голден Спайк"

Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур

Дізнатися більше

лого Агросвіт

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в СТОВ "Агросвіт"

Підприємство займається сільськогосподарською діяльністю та рослинництвом

Дізнатися більше

лого Промінь агро

Автоматизація обліку холдингу "Промінь-Агро"

Холдинг «Промінь Агро» - група компаній, що стрімко розвивається; виробник сільськогосподарської продукції, широко відомої на українському ринку. Крім вирощування сільськогосподарських культур холдинг займається також прийомом, очищенням, сушінням і зберіганням зернових і олійних культур.

Дізнатися більше

лого Евралис

Впровадження комплексної ІТ-системи в ТОВ "Євраліс Семенс Україна"

ТОВ «Євраліс Семенс Україна» займається виробництвом насіння кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої. Компанія повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння.

Дізнатися більше

лого ЛатАгро

Побудова єдиної IT-системи бухгалтерського обліку в холдингу "ЛатАгро"

Холдинг "ЛатАгро" займається рослинництвом, а також прийомом, очищенням, сушінням і зберіганням зернових і олійних культур на власних елеваторах, а також експортними поставками сільськогосподарської продукції.

Дізнатися більше

лого Юнігрейн

Створення єдиної системи обліку в ТОВ "Юнігрейн-Базис"

ТОВ «ЮНІГРЕЙН-БАЗИС» входить до складу компанії Cofco Agri Ukraine, що належить китайській Cofco Corporation, одному з найбільших світових виробників і постачальників сільгосппродукції і продуктів харчування в світі. Підприємство виробляє продукти борошномельно-круп'яної промисловості, а також надає послуги зберігання зерна на елеваторі.

Дізнатися більше

лого Верес

Створення комплексної системи обліку на підприємствах ТОВ "ВЕРЕС"

ТОВ "ВЕРЕС" - підприємство обробляє землю на площі 12000 га, володіє потужностями для прийому, переробки і зберігання сільськогосподарської господарської продукції об'ємом 75 000 тонн зерна.

Дізнатися більше

лого Фрідом Фарм Інтернешнл

Автоматизація обліку в ЗАТ "Фрідом Фарм Інтернешнл"

До групи компаній "Фрідом Фарм Інтернешнл" входять 11 розподілених юридичних осіб, що займаються рослинництвом і тваринництвом. На підприємствах, в цілому, працюють близько 2000 співробітників.

Дізнатися більше

Белгравія

Впровадження IT-системи на елеваторі ТОВ "Белгравія" (Noble Group Limited)

ТОВ «Белгравія» надає послуги зі зберігання зерна та входить до складу «Noble Group Limited» - однієї з найбільших торгових компаній в світі, глобального постачальника сільгосппродукції, енергоносіїв, металів і промислового устаткування.

Дізнатися більше

лого Новоолександрівське

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ТОВ «Новоолександрівське»

Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур

Дізнатися більше

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку на ПП «Тайяна»

Підприємство займається вирощуванням зернових та технічних культур

Дізнатися більше

лого Шепард Поділля

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ТОВ "Шепард Поділля"

Підприємство займається сільськогосподарською діяльністю та тваринництвом

Дізнатися більше

лого Довіра

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ПП АФ "Довіра"

Підприємство займається сільським господарством та рослинництвом

Дізнатися більше

лого Сільгосппродукт

Автоматизація обліку на сільськогосподарському підприємстві ТОВ "СПП-Агро"

ТОВ "СПП-Агро" входить до групи компаній «Сільгосппродукт», яка займається зберіганням зернових і виробництвом сільгосп культур на площі близько 20 тис. га

Дізнатися більше

лого ім. Воловікова

Побудова єдиної системи обліку на підприємстві ТОВ СГП «Ім. Воловікова»

ТОВ «Ім. Воловікова» засноване в серпні 2001 року. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та інших культур; розведенні великої рогатої худоби; надання сільськогосподарських; виробництві молочних продуктів; роздрібної торгівлі молоком і молочними продуктами.

Дізнатися більше

лого Глобино

Створення єдиної інформаційної системи на підприємствах групи компаній "Глобино"

«Глобино Агро» - одне з наймолодших підприємств групи компаній «Глобино», що активно розвивається. Основні види діяльності ТОВ "ГЛОБИНО АГРО": рослинництво, тваринництво, послуги зі зберігання зерна (елеватор).

Дізнатися більше

лого Укрзернопром

Автоматизація керуючої компанії агрохолдингу "Укрзернопром Агро"

"Укрзернопром Агро" - дочірнє підприємство австрійського холдингу MCB Agricole Holging AG. Компанія займається вирощуванням сільськогосподарських культур з 1999 року і працює в 12 регіонах України.

Дізнатися більше

лого Хорс

Автоматизація обліку в ТОВ "Зернова компанія Хорс"

Основним видом діяльності ТОВ "Зернова компанія Хорс"є рослинництво і зберігання зерна. До складу підприємства входять близько 20-ти підрозділів, елеватор.

Дізнатися більше

лого Амарант клиент ИН-АГРО

Автоматизація обліку в ТОВ "Амарант"

Агропромислова група «Амарант» - одна з провідних регіональних компаній Полтавської області в сфері торгівлі та інноваційного виробництва сільськогосподарських культур.

Дізнатися більше

лого Буринський елеватор

Автоматизація обліку Філії ПАТ ДПЗКУ "Буринський елеватор"

Основним напрямком діяльності підприємства - це надання послуг з прийому, сушіння й чищення, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.

Дізнатися більше

лого Тако

Побудова ІТ-системи обліку на підприємстві ПрАТ "ТАКО"

ПрАТ "ТАКО" - керуюча компанія великого холдингу. Основні види діяльності компанії: вирощування сої та кукурудзи, послуги зберігання зерна на елеваторі.

Дізнатися більше

лого Слобожанський

Автоматизація обліку ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський»

ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» - це система повного циклу, яка містить в собі все: від вирощування сільськогосподарських культур, переробки їх в комбікорм для власного свинячого поголів'я і до виробництва кінцевої ковбасно-м'ясної продукції під власною ТМ« Слобожанські Традиції ».

Дізнатися більше

Лого NCH

Побудова найбільшої в Україні Корпоративної ІТ-системи на базі "Управління виробничим підприємством" в "Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк"

"Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк" (Агропросперіс), представництво в Україні - інвестиційний фонд, у напрямку с / г інвестиційних проектів: рослинництво, елеватори, тваринництво. У агропроект Фонду входить більше 90 компаній. До складу інвестиційного фонду «NCH Advisors» входять 7 холдингів: "ЛАТАГРО", "Біо Агро", "Золотий Світанок", "Чарівній Світанок", "Краєвид", "Промінь-Агро", Агросіті ".

Дізнатися більше

Лого Кернел

Автоматизація господарської діяльності, оперативного обліку зерна підприємств ГК "Кернел"

«Кернел» володіє найбільшою приватною мережею елеваторів в Україні загальною потужністю одноразового зберігання в більш ніж 2,4 млн тонн зернових і розташуванням в ключових сільськогосподарських регіонах країни.

Дізнатися більше

Створення єдиної інформаційної системи для управління і обліку холдингу "АСТАРТА-КИЇВ"

«Астарта-Київ» - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг. Основними напрямками діяльності є виробництво цукру та супутньої продукції, зернових і олійних культур, молока і м'яса, а також переробка сої і виробництво біогазу.

Дізнатися більше

Проєкт автоматизації Золотий світанок

Створення єдиної системи для ведення обліку та консолідації даних для холдингу "Золотий світанок"

Холдинг «Золотий Світанок» - провідний український аграрний холдинг, трейдер категорії «А». Сфера діяльності - виробництво і реалізація сільськогосподарської продукції: пшениці, кукурудзи, ячменю, ріпаку, соняшнику та сої; надання послуг зі зберігання зернових і олійних культур на сучасних елеваторах.

Дізнатися більше

лого агропродсервіс інвест

Автоматизація управління ТОВ "Агропродсервіс інвест"

Підприємство займається сільськогосподарською діяльністю

Дізнатися більше

лого Іст Агро Сервіс

Автоматизація обліку в групі компаній "ІСТ АГРО Сервіс"

Група компаній займається вирощуванням та реалізацією сільськогосподарської продукції, здійснює експортну діяльность. До Групи компаній належить більше десяти сільгосппідприємств, що обробляють близько 18 тис. гектарів землі

Дізнатися більше

Лого Мрія

Побудова єдиної інформаційної системи на підприємстві ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ"

ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ" входить до складу «Мрія Агрохолдинг» - вертикально інтегрованого агропромислового холдингу, земельний банк якого становить - 165 000 га. Агрохолдинг має в своєму складі п'ять сучасних елеваторних комплексів та чотири зерносховища загальною потужністю 380 000 тонн.

Дізнатися більше

лого_клиенті Инагро

Автоматизація бізнес-процесів на підприємствах групи "УкрАгроКом"

Група компаній "УкрАгроКом" і "Гермес-Трейдинг" - це сільськогосподарська корпорація, яка спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби, зерновІй торгівлі.

Дізнатися більше

лого Агрохолдинг 2012

Побудова єдиної інформаційної системи обліку та управління в "АГРОХОЛДИНГ 2012"

«Агрохолдинг 2012» - велике підприємство, сферою діяльності якого є вирощування зернових, бобових і олійних культур із земельним банком в 30 тис. га. Потужність елеваторів становить близько 65 тис. тонн одноразового зберігання зерна.

Дізнатися більше

лого Райз Максимко

Створення єдиної інформаційної системи для управління і обліку в ПрАТ "Райз Максимко" (Укрлендфармінг)

ПрАТ "РАЙЗ МАКСИМКО" входить до групи компаній "Укрлендфармінг", яка спеціалізується на вирощуванні сільгоспкультур, виробництві цукру з цукрових буряків, вирощує продукцію тваринництва, виробляє насіння, надає послуги зі зберігання зерна на елеваторах і займається дистрибуцією сільгосппродукції.

Дізнатися більше

лого Кусто Агро

Побудова системи обліку і управління на підприємстві групи компаній "КУСТО АГРО"

Група «Кусто Агро» є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, вона була заснована для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектору України. Бізнес «Кусто Агро» - це виробництво і реалізація продукції рослинництва.

Дізнатися більше

лого Вінницька промислова група

Створення єдиної системи обліку та управління в ТОВ «СХК «Вінницька промислова група»

«Вінницька аграрно-промислова група» - це вертикально інтегрована група компаній, яка має в своєму розпорядженні: земельний банк близько 50 тис. гектар орних земель; 4 сертифіковані елеватори загальною потужністю зберігання 250 тис. тонн.

Дізнатися більше

лого ВЗП

Створення єдиної системи для управління і обліку на підприємстві ТОВ "Волинь-Зерно-Продукт"

«Волинь-зерно-Продукт» засноване в червні 2001 р і входить до групи компаній ТМ «Вілія». «Волинь-зерно-продукт» займається виробництвом борошна пшеничного, макаронів, крупи, різних видів комбікормів і кормосумішей, здійснює торговельні операції з усіма видами зернових і олійних культур.

Дізнатися більше

лого Васильківхлібопродукт

Створення єдиної системи для управління і обліку на підприємстві ЗАТ "Васильківхлібопродукт"

ЗАТ "Васильківхлібопродукт" один з найстаріших виробників борошномельної продукції в Україні. Підприємство виробляє борошно вищого і першого сорту, крупу манну, висівки пшеничні.

Дізнатися більше

лого Юляна

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ПП "Юляна"

Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур

Дізнатися більше

Лого Краснопільське ХПП

Автоматизація управління елеватором "Краснопільське ХПП"

Підприємство є сертифікованим елеватором та надає послуги зі зберігання, очистки, сушки, переробки зернових та олійних культур

Дізнатися більше

лого Владам

Автоматизація обліку фермерського господарства "ВЛАДАМ"

ПАТ "Свіжачок" займається розведенням і вирощуванням свиней, маточне стадо становить 400 голів. Підприємство розраховане на утримання 10000 голів.

Дізнатися більше

лого Білий Стік

Автоматизація обліку на підприємстві ПАФ "Білий Стік"

ПАФ «Білий Стік» - багатогалузеве підприємство, яке займається рослинництвом і тваринництвом. Головна галузь - це зернове виробництво.

Дізнатися більше

лого Чайківка

Автоматизація обліку ПП "Чайківка"

ПП "Чайківка" є одним з провідних аграрних господарств Полісся. Площа оброблюваних земель близько 3000 га. Основними напрямками діяльності підприємства є: вирощування і зберігання овочів, вирощування зернових, тваринництво.

Дізнатися більше

лого Свіжачок

Впровадження системи обліку на підприємстві ПАТ "Свіжачок"

ПАТ "Свіжачок" займається розведенням і вирощуванням свиней, маточне стадо становить 400 голів. Підприємство розраховане на утримання 10000 голів.

Дізнатися більше

лого Рост Агро

Автоматизація обліку ТОВ "Рост Агро"

Підприємство "Рост Агро" займається виробництвом і реалізацією насіння: кукурудзи, пшениці, ячменю, сої, гороху, квасолі, соняшнику. Спеціалізується на виробництві елітного та репродукційного насіння.

Дізнатися більше

лого Колосок

Автоматизація обліку на підприємстві СТОВ "Колосок"

СТОВ «Колосок» - це птахофабрика з виробничою потужністю складу більше 250 000 голів курей-несучок. Виробничі потужності господарства дозволяють випускати понад 53 мільйони яєць на рік.

Дізнатися більше

лого Хрещатик Агро

Побудова єдиної системи обліку в ТОВ "Хрещатик-Агро"

ТОВ «Хрещатик-Агро» - аграрне господарство, засноване в 2006 році. Підприємство вирощує зернові та технічні культури, а також є лідером серед виробників Чернівецької області.

Дізнатися більше

лого Чернігіврибгосп

Автоматизація обліку на підприємстві ПрАТ «Чернігіврибгосп»

ПрАТ «Чернігіврибгосп» є повносистемним рибним господарством, що включає в себе всі інфраструктури, задіяні при вирощуванні риби. Складається з двох ділянок: Чернігівський риборозплідник і Мневський рибцех і має статус племінного репродуктора.

Дізнатися більше

лого Агро-Ка Полтава

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "СП "Агро-Ка Полтава"

Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та олійних культур. Також займається тваринництвом - в господарстві утримується близько 400 голів великої рогатої худоби, а поголів'я свиней становить понад 200 голів.

Дізнатися більше

лого Пісківське

Автоматизація бухгалтерського обліку в ПСП "Пісківське"

ПСП "Пісківське" засновано в 2000 році шляхом реорганізації КСП Куйбишева. Основні напрямки діяльності: молочно-м'ясне тваринництво з розвиненим рослинництвом. Підприємство виробляє молоко на промисловій основі, а також вирощує племінних корів молочної породи.

Дізнатися більше

лого Нива

Автоматизація обліку підприємства ТОВ "Агрофірма" Нива"

Фермерське господарство «Владам» займається вирощуванням, зберіганням та реалізацією овочів. Консервний завод «Владам» виробляє соки, овочеві консерви, працює на власній сировинній базі, переробляючи овочі, які вирощені на полях господарства.

Дізнатися більше

лого Амвросіївська птахофабрика_ клієнт ІН-АГРО

Автоматизація обліку на ТОВ "Амвросіївська птахофабрика"

ТОВ «Амвросіївська птахофабрика» займається сільськогосподарським виробництвом: вирощуванням зернових, технічних культур, виробництвом яєць і м'яса курей.

Дізнатися більше

лого Рай-Олександрівський елеватор

Автоматизація обліку на ТОВ "Рай-Олександрівський елеватор"

ТОВ «Рай-Олександрівський елеватор» - новий сучасний елеваторний комплекс, побудований в 2013 році, надає послуги сушки і зберігання зерна.

Дізнатися більше

лого Роменський КХП

Автоматизація обліку в Роменському комбінаті хлібопродуктів

Основними функціями Роменського комбіната хлібопродуктів є зберігання і переробка зерна (в першу чергу, пшениці). Також комбінат здійснює помел борошна і може виробляти манну крупу.

Дізнатися більше

лого Білоцерківхлібопродукт

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "Білоцерківхлібпродукт"

ТОВ "Білоцерківхлібпродукт" - сучасне потужне підприємство з переробки зерна. Підприємство виробляє борошно пшеничне, крупу манну та гречану, горох шліфований цілий і колотий, дієтичні добавки з зародка пшениці, комбікорми для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці.

Дізнатися більше

лого Орільський елеватор

Автоматизація обліку на ТОВ "Орільський об'єднаний елеватор"

ТОВ «Орільський об'єднаний елеватор» - це підприємство, яке надає послуги зі зберігання і підробітку зернових і олійних культур.

Дізнатися більше

лого Агролідер

Впровадження системи обліку на підприємстві ТОВ "Компанія "Агролідер Україна"

ТОВ "Компанія" Агролідер Україна" є одним з провідних експортерів олійних і бобових культур.

Дізнатися більше

лого Оскар агро

Впровадження єдиної ІТ-системи на підприємстві ТОВ "Оскар Агро"

ТОВ «Оскар Агро» - лідер агропромислового комплексу Західної України. Підприємство успішно обробляє понад 35 000 га посівних площ на території Івано-Франківської області.

Дізнатися більше

лого Українське зерно

Впровадження системи обліку в ТОВ "Українське зерно"

Компанія ТОВ «Українське зерно» входить до складу холдингу «Інтер-Єдність» і є одним з найбільших в Україні виробників і продавців готових комбікормів для сільськогосподарських тварин. Підприємство випускає продукцію під торговими марками «Щедра Нива», «BestMix», «Топ-Корм», «Еко», «Просто корм», «MAX Ефект» та ін.

Дізнатися більше

лого Бахмутський аграрний союз

Автоматизація обліку на підприємстві ПрАТ «Бахмутський Аграрний Союз»

«Бахмутський Аграрний Союз» - брендована агропромислова холдингова компанія з вертикально інтегрованою структурою, що включає в себе підприємства промислового свинарства і птахівництва, м'ясопереробки, рослинництва і виробництва комбікормів.

Дізнатися більше

лого маїс

Впровадження системи обліку в ТОВ "Агропромислова компанія "Маїс"

"АПК Маїс" входить до числа найбільших в Україні виробників насіння гібридної кукурудзи, насіння гібридного соняшнику, сої. Компанія виробляє 12% насіння гібридної кукурудзи, 5% насіння гібридного соняшнику в Україні.

Дізнатися більше

лого Куп'янськ агро

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "КУП'ЯНСЬК АГРО"

ТОВ "КУП'ЯНСЬК АГРО" надає послуги елеваторного зберігання і відвантаження зерна авто і залізничним транспортом, займається перевалкою продукції, вантаженням в контейнери, закупівлею зернових культур.

Дізнатися більше

лого Агроділо

Створення єдиної системи обліку в компанії ТОВ "Агро-торгова фірма" АГРО-ДІЛО"

Компанія ТОВ "Агро-торгова фірма" АГРО-ДІЛО" входить до міжнародної групи компаній ED & F, одного з найбільших світових трейдерів цукру, кави і зернових. Земельний банк агрофірми налічує близько 10 тисяч гектарів.

Дізнатися більше

лого Лендком

Автоматизація обліку на елеваторі ТОВ "ЛК Юкрейн Груп"

ТОВ "ЛК Юкрейн Груп" займається вирощуванням і реалізацією зернових, ріпаку, пшениці, кукурудзи, зернозберіганням на власному елеваторі.

Дізнатися більше

лого Гранекс

Впровадження системи обліку на підприємстві ТОВ "Гранекс-Черкаси"

ТОВ «Гранекс-Черкаси» займається вирощуванням зернових, олійних культур і овочів: пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, рапс, цибулю і картоплю. Земельний фонд підприємства 2500 га.

Дізнатися більше

лого Олександрійський райагрохім

Автоматизація обліку ПАТ «Олександрійський Райагрохім»

ПАТ «Олександрійський Райагрохім» входить до групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» - сільськогосподарську корпорацію, яка динамічно розвивається і спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби, зерновій торгівлі.

Дізнатися більше

лого Луцький КХП

Автоматизація обліку на ДП "Луцький КХП №2"

Основні види діяльності ДП "Луцький КХП №2": прийом, сушіння, очищення, зберігання та відвантаження зерна; виробництво борошна пшеничного вищого, першого і другого сортів, борошна житнього сіяного, обдирного, крупи манної, висівок.

Дізнатися більше

лого Голден Спайк

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ПП "Голден Спайк"

Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур

Дізнатися більше

лого Агросвіт

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в СТОВ "Агросвіт"

Підприємство займається сільськогосподарською діяльністю та рослинництвом

Дізнатися більше

лого Промінь агро

Автоматизація обліку холдингу "Промінь-Агро"

Холдинг «Промінь Агро» - група компаній, що стрімко розвивається; виробник сільськогосподарської продукції, широко відомої на українському ринку. Крім вирощування сільськогосподарських культур холдинг займається також прийомом, очищенням, сушінням і зберіганням зернових і олійних культур.

Дізнатися більше

лого Евралис

Впровадження комплексної ІТ-системи в ТОВ "Євраліс Семенс Україна"

ТОВ «Євраліс Семенс Україна» займається виробництвом насіння кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої. Компанія повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння.

Дізнатися більше

лого ЛатАгро

Побудова єдиної IT-системи бухгалтерського обліку в холдингу "ЛатАгро"

Холдинг "ЛатАгро" займається рослинництвом, а також прийомом, очищенням, сушінням і зберіганням зернових і олійних культур на власних елеваторах, а також експортними поставками сільськогосподарської продукції.

Дізнатися більше

лого Юнігрейн

Створення єдиної системи обліку в ТОВ "Юнігрейн-Базис"

ТОВ «ЮНІГРЕЙН-БАЗИС» входить до складу компанії Cofco Agri Ukraine, що належить китайській Cofco Corporation, одному з найбільших світових виробників і постачальників сільгосппродукції і продуктів харчування в світі. Підприємство виробляє продукти борошномельно-круп'яної промисловості, а також надає послуги зберігання зерна на елеваторі.

Дізнатися більше

лого Верес

Створення комплексної системи обліку на підприємствах ТОВ "ВЕРЕС"

ТОВ "ВЕРЕС" - підприємство обробляє землю на площі 12000 га, володіє потужностями для прийому, переробки і зберігання сільськогосподарської господарської продукції об'ємом 75 000 тонн зерна.

Дізнатися більше

лого Фрідом Фарм Інтернешнл

Автоматизація обліку в ЗАТ "Фрідом Фарм Інтернешнл"

До групи компаній "Фрідом Фарм Інтернешнл" входять 11 розподілених юридичних осіб, що займаються рослинництвом і тваринництвом. На підприємствах, в цілому, працюють близько 2000 співробітників.

Дізнатися більше

Белгравія

Впровадження IT-системи на елеваторі ТОВ "Белгравія" (Noble Group Limited)

ТОВ «Белгравія» надає послуги зі зберігання зерна та входить до складу «Noble Group Limited» - однієї з найбільших торгових компаній в світі, глобального постачальника сільгосппродукції, енергоносіїв, металів і промислового устаткування.

Дізнатися більше

лого Новоолександрівське

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ТОВ «Новоолександрівське»

Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур

Дізнатися більше

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку на ПП «Тайяна»

Підприємство займається вирощуванням зернових та технічних культур

Дізнатися більше

лого Шепард Поділля

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ТОВ "Шепард Поділля"

Підприємство займається сільськогосподарською діяльністю та тваринництвом

Дізнатися більше

лого Довіра

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ПП АФ "Довіра"

Підприємство займається сільським господарством та рослинництвом

Дізнатися більше

лого Сільгосппродукт

Автоматизація обліку на сільськогосподарському підприємстві ТОВ "СПП-Агро"

ТОВ "СПП-Агро" входить до групи компаній «Сільгосппродукт», яка займається зберіганням зернових і виробництвом сільгосп культур на площі близько 20 тис. га

Дізнатися більше

лого ім. Воловікова

Побудова єдиної системи обліку на підприємстві ТОВ СГП «Ім. Воловікова»

ТОВ «Ім. Воловікова» засноване в серпні 2001 року. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та інших культур; розведенні великої рогатої худоби; надання сільськогосподарських; виробництві молочних продуктів; роздрібної торгівлі молоком і молочними продуктами.

Дізнатися більше

лого Глобино

Створення єдиної інформаційної системи на підприємствах групи компаній "Глобино"

«Глобино Агро» - одне з наймолодших підприємств групи компаній «Глобино», що активно розвивається. Основні види діяльності ТОВ "ГЛОБИНО АГРО": рослинництво, тваринництво, послуги зі зберігання зерна (елеватор).

Дізнатися більше

лого Укрзернопром

Автоматизація керуючої компанії агрохолдингу "Укрзернопром Агро"

"Укрзернопром Агро" - дочірнє підприємство австрійського холдингу MCB Agricole Holging AG. Компанія займається вирощуванням сільськогосподарських культур з 1999 року і працює в 12 регіонах України.

Дізнатися більше

лого Хорс

Автоматизація обліку в ТОВ "Зернова компанія Хорс"

Основним видом діяльності ТОВ "Зернова компанія Хорс"є рослинництво і зберігання зерна. До складу підприємства входять близько 20-ти підрозділів, елеватор.

Дізнатися більше

лого Амарант клиент ИН-АГРО

Автоматизація обліку в ТОВ "Амарант"

Агропромислова група «Амарант» - одна з провідних регіональних компаній Полтавської області в сфері торгівлі та інноваційного виробництва сільськогосподарських культур.

Дізнатися більше

лого Буринський елеватор

Автоматизація обліку Філії ПАТ ДПЗКУ "Буринський елеватор"

Основним напрямком діяльності підприємства - це надання послуг з прийому, сушіння й чищення, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.

Дізнатися більше

лого Тако

Побудова ІТ-системи обліку на підприємстві ПрАТ "ТАКО"

ПрАТ "ТАКО" - керуюча компанія великого холдингу. Основні види діяльності компанії: вирощування сої та кукурудзи, послуги зберігання зерна на елеваторі.

Дізнатися більше

лого Слобожанський

Автоматизація обліку ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський»

ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» - це система повного циклу, яка містить в собі все: від вирощування сільськогосподарських культур, переробки їх в комбікорм для власного свинячого поголів'я і до виробництва кінцевої ковбасно-м'ясної продукції під власною ТМ« Слобожанські Традиції ».

Дізнатися більше

Налаштування автоматичного обміну інформацією між системами «Бухгалтерія 8» та «BAS ERP» на ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Лідер на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки, сучасне підприємство, яке динамічно розвивається і щорічно нарощує свою потужність.

Дізнатися більше

лого KTD Group

Впровадження BAS ERP на підприємстві ТОВ «КТД ГРУП КОМПАНІ»

ТОВ «КТД ГРУП КОМПАНІ» - лідируючий виробник побутової техніки в Україні, який реалізує свою продукцію в 50 країнах світу, виробляє побутову техніку під торговими марками: SATURN і Laretti.

Дізнатися більше

Автоматизація управління виробництвом кукурудзяного крохмалю і крохмалопродуктів на ТОВ "Укрстарч"

Підприємство займається виробництвом кукурудзяного крохмалю і крохмалопродуктів для внутрішнього ринку України та на експорт. Виробництво запущене групою компаній «ЕРІДОН», одним із найбільших українських сільськогосподарських виробників насіння, добрив та агропродукції.

Дізнатися більше

лого Урожай

Побудова єдиної IT-системи управління в холдингу "Золотий урожай" (група Lauffer) - найбільшому виробнику хліба в Україні

Холдинг "Золотий урожай" - найбільший виробник хліба в Україні, який об'єднує 39 хлібозаводів. До складу холдингу також входить ряд торгових компаній, які здійснюють оптові та роздрібні продажі хлібобулочної та кондитерської продукції.

Дізнатися більше

лого Сквирський КХП

Оптимізація і автоматизація обліку і виробничих бізнес-процесів ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

Підприємство є одним з найбільших на Україні виробників гречаної крупи і борошна, вівсяних і гречаних пластівців, кукурудзяної крупи та борошна. Сьогодні комбінат переробляє більш ніж 5000 тонн зерна на місяць і більше 40% продукції експортується в країни близького і далекого зарубіжжя.

Дізнатися більше

лого Три Стар

Автоматизація обліку ТОВ «Три Стар»

Компанія «Три Стар» - це великий виробник кондитерських виробів, який є одним з провідних українських підприємств на ринку харчової продукції та який орієнтований на безперервний процес переробки с/г продукції та реалізації готової продукції.

Дізнатися більше

Лого Шостка хліб

Автоматизація управління виробництвом борошно-круп’яної продукції ТОВ "Контакт плюс"

ТОВ «Контакт плюс» - це підприємство, яке займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості та діяльністю у галузях: рослинництво, вирощування зернових та технічних культур, тваринництво, розведення великої рогатої худоби, надання послуг у рослинництві і тваринництві, облаштування ландшафту

Дізнатися більше

лого Еко Азот

Автоматизація обліку підприємства з виробництва добрив ПрАТ "Еко-Азот"

ПрАТ "Еко - Азот" займається виробництвом високоякісних екологічно чистих мінеральних добрив під торговими марками "Гармонія" і "Агролайф".

Дізнатися більше

лого Технониколь

Автоматизація кадрового обліку та розрахунку зарплати на Заводі теплоізоляційних матеріалів "ТЕХНО"

Завод «ТЕХНО» є одним з шести підприємств компанії ТехноНІКОЛЬ, який випускає мінераловатну теплоізоляцію, і є одним з провідних виробників будівельних матеріалів України.

Дізнатися більше

лого Гран Ферт

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку в ТОВ "ГРАН ФЕРТ"

Головною діяльністю «ГРАН ФЕРТ» є виробництво і забезпечення сільськогосподарських виробників України високоякісними та ефективними кальцієвими добривами.

Дізнатися більше

лого Аскенн

Автоматизація обліку на підприємстві ТОВ "НВК Аскенн"

ТОВ НВК «АСКЕНН» займається виготовленням металоконструкцій під «ключ». Завдяки новітньому обладнанню компанія виробляє металеві вироби, що мають нестандартні параметри.

Дізнатися більше

лого Графія

Автоматизація розрахунку заробітної плати і кадрового обліку ПрАТ "Графія Україна"

ПрАТ «Графія Україна» входить до групи «ММ Пекеджінг», яка є європейським лідером в області виробництва картонної упаковки. Підприємство пропонує повний виробничий цикл від додрукарської підготовки до післядрукарської обробки упаковки для тютюнових виробів.

Дізнатися більше

лого Метал Інвест

Автоматизація обліку виробничого підприємства ТОВ Компанії «Метал Інвест»

ТОВ Компанія «Метал Інвест» - це сучасне українське підприємство, яке спеціалізується на гарячому цинкуванні металевих і сталевих виробів, а також виробництві високоякісних металевих конструкцій.

Дізнатися більше

лого Хімволокно

Впровадження системи обліку у відокремленому підрозділі «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно»

Черкаська ТЕЦ - одне з найбільших електрогенеруючих підприємств Черкаської області і постачальник тепла в будинки жителів м Черкаси.

Дізнатися більше

лого Еталон

Створення єдиної системи обліку та управління для підприємства харчової промисловості ТОВ "Еталон-ЮА"

ТОВ «Еталон ЮА» - це підприємство харчової промисловості, яке займається виробництвом і реалізацією ковбасних виробів, м'ясних делікатесів.

Дізнатися більше

лого ТІС

Автоматизація обліку виробничого підприємства ТОВ "Торгово-інформаційний сервіс"

ТОВ "Торгово-інформаційний сервіс" - провідний український виробник оздоблювальних профілів. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво і дистрибуція оздоблювальних профілів.

Дізнатися більше

лого Зірка

Створення єдиної системи обліку на м'ясопереробному підприємстві ТОВ "Зірка"

ТОВ «Зірка» - це підприємство харчової промисловості, яке займається виробництвом і реалізацією ковбасних виробів і м'ясних делікатесів. Підприємство на ринку близько 25 років.

Дізнатися більше

лого Біхайв

Автоматизація бізнес-процесів казначейства в ТОВ "БІХАЙВ"

Компанія "Біхайв" входить в холдинг «Ефективні інвестиції», який реалізує інноваційні бізнес-проекти в Україні. Підприємство займається переробкою високоякісного монофлорного і поліфлорного меду. Новий високотехнологічний завод з виробництва меду дозволяє випускати 10 000 тонн готової продукції за рік.

Дізнатися більше

лого Глобинський

Впровадження системи контролю руху продукції на ТОВ "Глобинський переробний завод"

Глобинський переробний завод входить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ». Продукція заводу: високопротеїновий шрот, соєве гідратоване масло і соєва оболонка.

Дізнатися більше

лого ФБП

Створення системи обліку на виробничому підприємстві ТОВ "Фабрика бакалейних продуктів"

ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів» - це лідируюче українське підприємство на ринку фасованих круп, що включає в себе потужний виробничий комплекс, сучасні переробні та пакувальні лінії.

Дізнатися більше

лого Кохнівський

Впровадження єдиної системи управління та обліку на хлібозаводі ТОВ "Кохнівський хліб"

Кохнівський хлібозавод в м.Кременчук виробляє хліб і хлібобулочні вироби на сучасному обладнанні. Після глобальної реконструкції в 2018 році підприємство запустило безконтактну лінію виробництва для хлібобулочних виробів. Продуктивність лінії досягагає 6400 штук на годину.

Дізнатися більше

лого Київмлин

Впровадження системи управління підприємством на ВАТ "Київмлин"

ВАТ «Київмлин» є одним з найбільших в країні виробником житнього та пшеничного борошна. Виробнича потужність підприємства становить 370 тис. тонн переробки зерна на рік.

Дізнатися більше

лого Рома

Побудова системи обліку на ТОВ Комерційно-виробнича фірма «Рома»

ТОВ Комерційно-виробнича фірма «Рома» спеціалізується на виробництві борошна і хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна. Підприємство стабільно працює на ринку України з серпня 1992 року.

Дізнатися більше

лого Бі Базз

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку ТОВ «Бі Баззз»

ТОВ "БІ Баззз" займається експортом меду і продуктів бджільництва в країни ЄС, Африки та Американського континенту. Підприємство являє собою виробництво із замкнутим циклом і забезпечено максимальним контролем всього ланцюжка руху товару - від пасіки до споживача.

Дізнатися більше

лого Фермерський ринок

Автоматизація завдань оперативного і управлінського обліку на ПП "Ринкові технології"

ПП "Ринкові технології" займається оптовою та роздрібною торгівлею, здачею в оренду торгових приміщень і обладнання на ринку "Фермерський" у Черкасах.

Дізнатися більше

лого Постачальник

Автоматизація торгівлі будматеріалами в компанії ПП ТЦ "Постачальник"

Підприємство є одним з провідних постачальників на ринку будівельних матеріалів і металопрокату Черкаського регіону.

Дізнатися більше

лого Деснагрейн

Оперативне управління торгівлею зерна (зернотрейдер) на підприємстві з іноземними інвестиціями "Деснагрейн"

Компанія "Деснагрейн" є дочірнім підприємством французької сільськогосподарського кооперативу Шампань Сереаль. Основними видами діяльності є: реалізація солоду, зернових, кормів для тварин і засобів захисту тварин, виробництво насіння, надання послуг зі зберігання та сушіння зернових.

Дізнатися більше

лого Скарлет Дістріб'ют

Автоматизація великого підприємства оптової торгівлі ТОВ "Скарлет-Дістріб’ют"

ТОВ "Скарлет-дістрібют" - одна з найбільших оптових компаній у регіоні. Підприємство нараховує 8 регіональних представництв в 7-ми областях України.

Дізнатися більше

лого Бізнес-гранд

Автоматизація оптової та роздрібної торгівлі на підприємстві ПП "Бізнес-гранд"

Мережа продуктових магазинів «Гранд Маркет» є сучасним торговим підприємством, що працює у форматі класичного супермаркету.

Дізнатися більше

лого Чарівниця

Автоматизація обліку ТОВ "Торговий дім "Чарівниця"

ТОВ "Торговий дім "Чарівниця" займається оптовою торгівлею кондитерськими виробами.

Дізнатися більше

лого Юрія Фарм

Впровадження комплексної ERP системи і автоматизація бізнес-процесів на ТОВ "Юрія Фарм"

ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ» - провідна міжнародна спеціалізована фармацевтична корпорація, яка працює з 1998 року і на сьогодні складає препарати лікувально-профілактичним установам вісімнадцяти країн світу.

Дізнатися більше

лого Театр

Автоматизація обліку в "Черкаському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка"

Театр імені Т. Г. Шевченка - обласний музично-драматичний театр в місті Черкаси, головна театральна сцена Черкаської області.

Дізнатися більше

лого Лабсервіс

Автоматизація бухгалтерського обліку ПП "Лабсервіс"

Медична лабораторія «Лабсервіс» надає всі види медичних досліджень на сучасному обладнанні. Мережа маніпуляційних кабінетів по забору матеріалу для досліджень, які розміщуються по місту і області.

Дізнатися більше

Цікавить співробітництво?

Зв’яжіться з нами:

Обговоримо Ваш проект?