Головна/Новини/

РАСК. ІН-АГРО на Форумі “Елеватор 2020”

РАСК. ІН-АГРО на Форумі “Елеватор 2020”

27 січня 2020

24 січня 2020 р. відбувся галузевий захід для керівників зерносховищ – Другий форум “Елеватор 2020”.

Зібралися експерти і представники підприємств по зберіганню і переробці зерна для обговорення тенденцій в галузі та обміну досвідом вирішення різних питань.

Нашу компанію на форумі представляла аналітик Олена Ярмош, яка виступила з темою “Як організувати ефективну систему контролю та знизити зловживання і шахрайство на елеваторі”. Питання досить болюче для власників і керівників елеваторів, так як щодня в роботі підприємства можуть виникати ситуації зловживань з боку персоналу. Олена розповіла як за допомогою системи контролю пересування продукції по території підприємства можна значно знизити факти шахрайства та крадіжок.

Дана система являє собою комплекс з програмної і апаратної частини. Використовуються датчики і відеокамери для фіксації подій, при порушенні процесу система автоматично відправляє повідомлення зацікавленим особам.

Використовуючи таку систему на підприємстві можна контролювати перетин периметра підприємства, автоматизувати роботу ваг і виключити несанкціоноване втручання недобросовісних співробітників, а також прискорити і спростити деякі бізнес-процеси.

Також в демо-зоні учасники змогли ознайомитися з нашими ІТ-рішеннями для елеваторів. Тим хто не зміг взяти участь в заході ми можемо організувати індивідуальну презентацію по впровадженню Системи контролю на Вашому підприємстві.

18.06.2021

Нове рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Початок продажів галузевого рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Читати більше

11.06.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.14.3)

Читати більше

11.06.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.14.3)

Читати більше