Головна/Новини/

РАСК. ІН-АГРО став срібним спонсором IV зимового форуму ІТ-директорів

РАСК. ІН-АГРО став срібним спонсором IV зимового форуму ІТ-директорів

31 січня 2020

Вчора, 30 січня 2020р., в м.Київ відбувся захід для власників бізнесу та топ-менеджерів компаній – IV Зимовий форум ІТ-директорів. Наша компанія стала срібним партнером форуму і взяла активну участь в його проведенні.

На форумі виступив виконавчий директор Іванчиков Андрій з темою “LOW CODE BPMS: Новий рішень автоматизації процесів. Як при цьому обійтися без ІТ”.

У доповіді Андрій розказав про процесний підхід в управлінні і можливості сучасної BPM системи. Рішення нового покоління дозволяє автоматизувати бізнес-процеси без програмування і може інтегруватися в діючу систему управління на підприємстві.

Використання технології процесного управління дозволяє досягти значних результатів у підвіщенні ефективності роботи і економії часу. Істотні результати від автоматизації бізнес-процесів отримуються компанією зі складною організаційною структурою (холдинги, групи компаній) і великою кількістю персоналу, що використовують складні схеми взаємодії між підрозділами та різні програми автоматизації.

Області застосування BPM системи практично необмежені, автоматизація процесів може застосовуватися в управлінні фінансами, документообігом, для контролю руху продукції, контролю якості на виробництві та других процесів.

21.09.2021

Компанія РАСК. ІН-АГРО прийняла участь в конференції "АгроБезпека 4.0"

Читати більше

21.09.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.15.2)

Читати більше

21.09.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.15.2)

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста