Головна/Новини/

Продукт “ІН-АГРО: Комплексне управління агрохолдингом” отримав сертифікат “Сумісно з програмами BAS”

Продукт “ІН-АГРО: Комплексне управління агрохолдингом” отримав сертифікат “Сумісно з програмами BAS”

15 вересня 2021

Новий програмний продукт “ІН-АГРО: Комплексне управління агрохолдингом“, який розроблено РАСК. ІН-АГРО,  пройшов сертифікацію як доповнення до типового рішення “BAS Комплексне управління підприємством” та отримав Сертифікат “Сумісно з програмами BAS”.

Рішення “ІН-АГРО: Комплексне управління агрохолдингом” дозволяє автоматизувати роботу середніх та великих аграрних підприємств, що займаються рослинництвом та переробкою сільськогосподарської продукції. Детальніше про програму >>

Прикладне рішення розроблено на базі типової конфігурації “BAS Комплексне управління підприємством” та використовує стандартні об’єкти і функції базової конфігурації.

До базової конфігурації додано підсистеми, що призначені для автоматизації діяльності сільськогосподарських підприємств, які вирощують продукцію рослинництва та виробляють будь-яку іншу продукцію чи послуги, а також надають послуги з очистки, сушіння та зберігання зерна.

14.09.2021

РАСК. ІН-АГРО на Партнерському семінарі Спілки Автоматизаторів Бізнесу

Читати більше

07.09.2021

Новий супровід! 300 хвилин БЕЗКОШТОВНИХ консультацій в місяць

Читати більше

31.08.2021

Нова редакція 2.0 "BAS. Модуль обліку акцизного палива" та супровід рішення

З 01.09.2021 р. вийшла нова редакція 2.0 "BAS. Модуль обліку акцизного палива", який є доповненням  до програм "BAS Бухгалтерія ПРОФ" і "BAS Бухгалтерія КОРП".

Читати більше