Головна/Новини/

Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь в конференції «Управління казначейством і фінансовими ризиками»

Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь в конференції «Управління казначейством і фінансовими ризиками»

16 листопада 2018

Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь в конференції «Управління казначейством і фінансовими ризиками», яка відбулася 15 листопада в м.Київ.

На заході зібралися фахівці фінансових відділів щоб обмінятися напрацьованим досвідом з управління фінансовими ризиками, дізнатися про останні зміни на фінансовому ринку, позначити новітні тренди розвитку казначейської функції, отримати максимум корисної та актуальної інформації.

Від компанії РАСК. ІН-АГРО виступив провідний спеціаліст по казначейству Мартинович Віктор з доповіддю “Процесний підхід в управлінні казначейством. Сучасні IT-рішення”. Він розповів про переваги процесного підходу в управлінні компанією, про те, як створити максимально ефективну модель використання фінансових ресурсів та інструментів. Віктор позначив, що при впровадженні управлінського обліку використовуючи процесний підхід топ-менеджери компанії отримують перевагу суворого контролю за рухом фінансових потоків з можливістю оперативного втручання.

Також в ході виступу було представлено сучасне рішення RASK. BPMS: Казначейство для автоматизації казначейства, яке дозволяє впровадити процесний підхід і гнучко налаштувати будь-які процеси узгодження. ️В результаті керівництво компанії отримує можливість оперативно управляти грошовими потоками компанії та мінімізувати ризики і операційні витрати.

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста