Головна/Новини/

Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь в конференції «Управління казначейством і фінансовими ризиками»

Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь в конференції «Управління казначейством і фінансовими ризиками»

16 листопада 2018

Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь в конференції «Управління казначейством і фінансовими ризиками», яка відбулася 15 листопада в м.Київ.

На заході зібралися фахівці фінансових відділів щоб обмінятися напрацьованим досвідом з управління фінансовими ризиками, дізнатися про останні зміни на фінансовому ринку, позначити новітні тренди розвитку казначейської функції, отримати максимум корисної та актуальної інформації.

Від компанії РАСК. ІН-АГРО виступив провідний спеціаліст по казначейству Мартинович Віктор з доповіддю “Процесний підхід в управлінні казначейством. Сучасні IT-рішення”. Він розповів про переваги процесного підходу в управлінні компанією, про те, як створити максимально ефективну модель використання фінансових ресурсів та інструментів. Віктор позначив, що при впровадженні управлінського обліку використовуючи процесний підхід топ-менеджери компанії отримують перевагу суворого контролю за рухом фінансових потоків з можливістю оперативного втручання.

Також в ході виступу було представлено сучасне рішення RASK. BPMS: Казначейство для автоматизації казначейства, яке дозволяє впровадити процесний підхід і гнучко налаштувати будь-які процеси узгодження. ️В результаті керівництво компанії отримує можливість оперативно управляти грошовими потоками компанії та мінімізувати ризики і операційні витрати.

20.01.2022

Учбова версія програми "BAS Бухгалтерія" + посібник

Читати більше

18.01.2022

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.17.3)

Читати більше

13.01.2022

Щедрий вечір, Добрий вечір!

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста