Головна/Новини/

Інструкція по встановленню програмних ключів і отримання резервних кодів активації для продуктів з системою захисту СЛК 3.0

Інструкція по встановленню програмних ключів і отримання резервних кодів активації для продуктів з системою захисту СЛК 3.0

07 вересня 2018

Шановні користувачі програмних продуктів.

Для тих, хто перейшов на нову систему захисту конфігурацій «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України» і «Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України» – СЛК 3.0, більше немає необхідності звертатися з письмовими запитами для отримання резервних пін-кодів.

Резервні пін-коди Ви можете отримувати як самостійно, так і за допомогою обслуговуючої компанії. Ознайомтеся з інструкцією «Установка програмних ключів і отримання резервних кодів активації».

Для наших продуктів «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України» і «Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України» перехід на версію СЛК 3.0 був здійснений в релізі 1.2.45.

Якщо Ви використовуєте більш ранні релізи, тоді для отримання резервних пін-кодів необхідний письмовий запит на пошту лінії консультацій hotline@inagro.com.ua із зазначенням всіх необхідних даних.

Завантажити інструкцію «Установка програмних ключів і отримання резервних кодів активації».

 

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста