Головна/Новини/

Вихід інтегрованих рішень BAS з модулем FlyDoc

Вихід інтегрованих рішень BAS з модулем FlyDoc

28 вересня 2020

Сервіс електронного документообігу FlyDoc – зручний і швидкий обмін електронними документами прямо з програм BAS. З цим сервісом Ви зможете обмінятися будь-якими документами: рахунки, акти, видаткові накладні, податкові накладні, будь обліковий документ, інші вкладення.

Головною перевагою сервісу FlyDoc є можливість підпису КЕП /ЕЦП, відправки та зберігання юридично значимих електронних документів безпосередньо в програмах для автоматизації бізнесу без необхідності додаткового обміну з іншими програмами.

Для спрощення інтеграції Вашої облікової програми BAS і сервісу FlyDoc з 29.09.2020г. випускаються спільні програми з попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc.

Зареєстровані користувачі програм BAS, які мають діючий договір ІТС, можуть оновити свої системи на спільні програми з попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc. Список конфігурацій, які можна оновити на інтегровані:

Спільні програми з попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc публікуються на офіційному ресурсі https://dl.bas-soft.eu/ в розділі “Спільні решение Business Automation Software + FlyDoc”.

Перехід на спільну програму BAS + FlyDoc здійснюється оновленням, при цьому всі дані користувача залишаються в базі без змін.

Важливо! Зворотний перехід з спільної програми BAS + FlyDoc на типову BAS здійснити неможливо (будуть втрачені збережені документи).

Оновлення спільних програм BAS + FlyDoc випускаються протягом 1-2 робочих днів після випуску оновлення відповідної типової програми BAS.

01.07.2022

Інструкція: Облік надання виробничих послуг в програмах BAS АГРО

Читати більше

29.06.2022

Як відобразити витрати на ремонт та модернізацію техніки в "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Читати більше

28.06.2022

Інструкція: Облік мобілізованих співробітників з обмеженими можливостями в BAS АГРО

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста