Головна/Новини/

Ми виступили на бухгалтерському АГРО-інтенсиві в Одесі

Ми виступили на бухгалтерському АГРО-інтенсиві в Одесі

03 жовтня 2018

2 жовтня в Одесі завершився АГРО-інтенсив, на якому зібралися бухгалтери АПК підприємств. Бухгалтерський АГРО-інтенсив став місцем для відкритої розмови про нюанси, тонкощі і нововведення в земельних питаннях.

У ролі одного з експертів на заході виступив фахівець РАСК. ІН-АГРО з доповіддю “Практика обліку оренди землі в програмі” Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”. Були розглянуті питання ведення обліку оренди землі, оформлення договорів і взаєморозрахунків з пайовиками, відображення нововведень законодавства із земельних питань в обліку.

Також учасників ознайомили з інформацією про вихід нової редакції 2.0 програми “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”. Редакція 2.0 відрізняється від попередньої новою системою навігації, збільшеним робочим простором, зручним пошуком, доступом до меню функцій з будь-якого вікна і іншими можливостями. Всі користувачі редакції 1.2 “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” можуть оновитися до редакції 2.0.

18.06.2021

Нове рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Початок продажів галузевого рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Читати більше

11.06.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія” (версія 2.1.14.3)

Читати більше

11.06.2021

Вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.14.3)

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста