Головна/Новини/

Ми виступили на бухгалтерському АГРО-інтенсиві в Одесі

Ми виступили на бухгалтерському АГРО-інтенсиві в Одесі

03 жовтня 2018

2 жовтня в Одесі завершився АГРО-інтенсив, на якому зібралися бухгалтери АПК підприємств. Бухгалтерський АГРО-інтенсив став місцем для відкритої розмови про нюанси, тонкощі і нововведення в земельних питаннях.

У ролі одного з експертів на заході виступив фахівець РАСК. ІН-АГРО з доповіддю “Практика обліку оренди землі в програмі” Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”. Були розглянуті питання ведення обліку оренди землі, оформлення договорів і взаєморозрахунків з пайовиками, відображення нововведень законодавства із земельних питань в обліку.

Також учасників ознайомили з інформацією про вихід нової редакції 2.0 програми “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”. Редакція 2.0 відрізняється від попередньої новою системою навігації, збільшеним робочим простором, зручним пошуком, доступом до меню функцій з будь-якого вікна і іншими можливостями. Всі користувачі редакції 1.2 “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” можуть оновитися до редакції 2.0.

15.09.2021

Продукт "ІН-АГРО: Комплексне управління агрохолдингом" отримав сертифікат "Сумісно з програмами BAS"

Читати більше

14.09.2021

РАСК. ІН-АГРО на Партнерському семінарі Спілки Автоматизаторів Бізнесу

Читати більше

07.09.2021

Новий супровід! 300 хвилин БЕЗКОШТОВНИХ консультацій в місяць

Читати більше

Виникли питання?

Залишайте заявку на консультацію спеціаліста